#471Twee Chinese koffertjes van gebeeldhouwd hout.
#108Een barometer-thermometer met messingen wandbevestiging.
#330Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.
#511Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
#597Afrikaanse trommel. Kameroen.
Tambour africain. Cameroun.No longer availableDim. H: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#686Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden.
#463Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit twee schalen met vruchten.
Un lot d'objets en bois sculpté africain, comprenant deux plats avec fruits.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#673Afrikaans gesneden ivoor. Drie beeldjes en een tandfragment.
Un lot d'objets asiatiques en bois sculpté, comprenant deux masques et deux sages, dont un à cheval.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#293Val St. LambertTwee verschillende zeshoekige asbakken van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
#325Marthe Baudez“Stilleven met appelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159“Bacchanaal.” Composiet in kader, naar een werk van Emile Boisseau.
"Bacchanale". Composition encadrée, d'après une oeuvre de Emile Boisseau.No longer availableDim. 43 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#640Een verzilverde spiegel versierd met bloemen als kroon. gemerkt V, S en scheepsmerk.
#39Een kristallen luchter met 6 armen.
Un lustre en cristal à six bras.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#83Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
#261Twee bordjes met geajoureerde rand. Mogelijk Rouen.
#812Antonio Maraini“Roomse markt.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché romain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 320 / 380 -
#266Een eikenhouten commode met drie laden in Lodewijk XVI-stijl. Onder het blad een secreet met vier kleine schuifjes. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. En dessous de la tablette se trouve un compartiment secret pour bijoux avec quatre petits tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 400 / 600 -
#475Een notenhouten scheepsroer.
#346Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl meet voluutpoten.
#464Max AppelboomPeriod: 1924-2003“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Une aquarelle. Signée et datée.No longer availableEstimate: € 30 / 50