#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
#555
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#722
#229
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#466
Een houten dienblad op voet.
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#286
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
#296
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
#614
#800
#276
#436
Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
#476
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
#136
Een marqueterie tafel met laden.
#661
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200
#660
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux saphirs rose ayant un poids total de ± 1,09 ct.No longer availableDim. 9,08 gEstimate: € 550/650 -
#55
“Dos Pesos Mexico”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 1945.
”Dos Pesos México”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de 1945.No longer availableDim. 18,84 gEstimate: € 550/650 -
#428Liebig
Drie oude chromo-albums.
Trois albums chromo.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#260
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant taillé marquise de 0,91 ct, couleur FI1 et deux brillants en forme de poire ayant un poids total de 0,70 ct, couleur FSI1 et DVS2. Avec certificats.No longer availableDim. 3,11 gEstimate: € 2600/2800 -
#70
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1400/1600 -
#543
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/140 -
#781
Een lot van zes borden van Imariporselein, waarbij twee paar en twee enkele.
Un lot de six assiettes en porcelaine Imari, dont deux paires et deux autres.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#58
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje op een houten voetstuk.
”Nu féminin”. Une statue en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#609
Une aquarelle double-face: “Laren & “Uccle”. Porte un monogramme: ‘J.R.’ et une signature: ‘ Joos Rafael’.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#620
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,04 ct. VVS1.No longer availableDim. 10,72 gEstimate: € 1400/1500 -
#674CT. Degousee
Een staande klok met eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
#585
Twee vierdelige Inro’s uit gesculpteerd buxushout.
Deux Inro en quatre parties en bois de buis sculpté.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/140