#542Een 20 delig glazen servies, bestaande uit tassen en schoteltjes, coupes en kandelaars, etc.
A 20-piece glass dinnerware set, consisting of cups and saucers, bowls, and candle holders, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#698Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.
#577Een paar Chinees porseleinen gembervazen met Guanyin decor.
#660Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een robijn cabochon van +- 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a ruby cabochon of approximately 5 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#604Dries Van den BroeckPeriod: 1925-1995“De Beemden”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1943.
#41Een paar laat Art Nouveau glazen vazen met geëmailleerd toetsen, florale en vergulde details.
A pair of late Art Nouveau glass vases with enameled touches, floral, and gilded details.No longer availableDim. 30 x Ø10cmEstimate: € 80 / 120 -
#73Porcelaine de CouleuvreEen paar Frans porseleinen vazen met floraal decor, vergulde details en armen in zwaan vorm. Onderaan gemerkt. Begin 19e eeuw.
A pair of French porcelain vases with floral decoration, gilded details, and arms in the shape of swans. Marked at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 28 x 15cmEstimate: € 100 / 200 -
#489Jack GodderisPeriod: 1916-1971“De baan bij nacht”. Olieverf op doek door Jack Godderis. Met bijhorend boekje over de kunstenaar door Albert Van Hoogenbemt.
#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
#638Een kristalglazen staande lamp met geslepen details.
A crystal glass table lamp with cut details.No longer availableDim. 45 x 15cmEstimate: € 60 / 80