Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.

Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.

Une canne de marche en ébène africain.
Dim. l: 89 cm
SKU: 2506190491.
Categories: Afrikaans, Hout, Mode.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #491
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #86

    Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.

    Une petite table Art Déco en bois de ronce à trois pieds emmêlés et un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #649
    Chris Mestdagh
    Period: °1959

    Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.

    Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.
    No longer available
    Dim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #179
    Delvaux

    Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In winkeltas van Delvaux.

    Un sac à main, modèle ‘Souverain’. Delvaux. Avec emballage.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #419

    Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.

    Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #817

    Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.

    Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.
    No longer available
    Dim. l: 26 & 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #639

    Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.

    Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 160 x b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #66

    Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.

    Une petite table en bois de placage de ronces à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #107

    Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.

    Un Christ sculpté. Signé: H. De Roeck.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #773
    Broad Street Hill & Robert Hill & Co.

    Een chapeau claque en twee vilten hoge hoeden. Engeland.

    Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #533

    Drie, in twee delen opgedeelde gesculpteerde Afrikaanse slagtanden, versierd met een krokodil en een slang. Eerste helft XXe eeuw.

    Trois défenses d’éléphants en deux parties chaque sculptées, décoration d’un crocodile et d’un serpent. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #673

    Een teakhouten tuinbank.

    Un banc de jardin en teak.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #113

    Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.

    Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #747

    Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #111

    Een polychroom houten beeld van een ruiter.

    Une statue en bois représentant un cavalier.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #148

    Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.

    Une pièce de maître en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #521

    “Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.

    ”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #907

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #910

    Een voetbankje van kamelenleer en hout.

    Un repose-pied en cuir camel et bois.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #153

    Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.

    Une pièce de maître en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #146

    Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.

    Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. ø 88,5 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #227

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #337

    Een Madonna van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.

    Une Vierge en ivoire africaine sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #456

    Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.

    Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 60 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #322
    Constant Permeke
    Period: 1886 - 1952

    “Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 3000 / 5000
  • #661

    Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.

    Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,32 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #223

    Een bronzen Art-Deco lamp in de vorm van een vrouw die een bal torst.

    Une lampe Art Déco en forme d’une femme et une balle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 700
  • #871

    Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.

    Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #470

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 14,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #57
    Sitzendorf

    Een groep van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een romantisch koppel en een putto in een gestileerde slee. in de geest van de de XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm, l: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #457

    “Visserskoppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    ”Couple de pêcheurs”. Une paire de statues en porcelaine de Bruxelles polychromes et dorées.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #324
    Jules Vuylsteke

    “Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.

    ”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #570

    Een ivoren slavenarmband.

    Un bracelet esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 54,37 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #349
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.

    ”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.
    No longer available
    Dim. 25 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #676
    Turkman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 285 x 195 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More