Similar lots by type
-
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#107Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.
Un Christ sculpté. Signé: H. De Roeck.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#773Broad Street Hill & Robert Hill & Co.Een chapeau claque en twee vilten hoge hoeden. Engeland.
Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 170 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#179DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In winkeltas van Delvaux.
Un sac à main, modèle ‘Souverain’. Delvaux. Avec emballage.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#533Drie, in twee delen opgedeelde gesculpteerde Afrikaanse slagtanden, versierd met een krokodil en een slang. Eerste helft XXe eeuw.
Trois défenses d’éléphants en deux parties chaque sculptées, décoration d’un crocodile et d’un serpent. Travail africain.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#86Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
Une petite table Art Déco en bois de ronce à trois pieds emmêlés et un tiroir.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 140 -
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.No longer availableDim. l: 26 & 15 cmEstimate: € 45 / 60 -
#337Een Madonna van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
Une Vierge en ivoire africaine sculptée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#113Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#649Chris MestdaghPeriod: °1959Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#66Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
Une petite table en bois de placage de ronces à un tiroir.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 65 / 75 -
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#111Een polychroom houten beeld van een ruiter.
Une statue en bois représentant un cavalier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130 / 150 -
#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 1000 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38314 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#783Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 5,5 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#745Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.
Un petit couteau de rasoir Gilette en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 150 / 250 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
Une garniture de trois vases en porcelaine chinoise , décor japonais.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#544Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Eddy ThomasPeriod: °1934“Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een malachiet.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de malachite.No longer availableDim. 21,75 gEstimate: € 250 / 350


