Similar lots by type
-
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 170 -
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130 / 150 -
#456Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.
Un Christ sculpté. Signé: H. De Roeck.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#773Broad Street Hill & Robert Hill & Co.Een chapeau claque en twee vilten hoge hoeden. Engeland.
Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#673Een teakhouten tuinbank.
Un banc de jardin en teak.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#337Een Madonna van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
Une Vierge en ivoire africaine sculptée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampes en bois, Art Déco.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649Chris MestdaghPeriod: °1959Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#179DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In winkeltas van Delvaux.
Un sac à main, modèle ‘Souverain’. Delvaux. Avec emballage.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#533Drie, in twee delen opgedeelde gesculpteerde Afrikaanse slagtanden, versierd met een krokodil en een slang. Eerste helft XXe eeuw.
Trois défenses d’éléphants en deux parties chaque sculptées, décoration d’un crocodile et d’un serpent. Travail africain.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#907Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#111Een polychroom houten beeld van een ruiter.
Une statue en bois représentant un cavalier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#86Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.
Une petite table Art Déco en bois de ronce à trois pieds emmêlés et un tiroir.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 120 / 140 -
#639Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#910Een voetbankje van kamelenleer en hout.
Un repose-pied en cuir camel et bois.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 35 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220 -
#113Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.No longer availableDim. l: 26 & 15 cmEstimate: € 45 / 60 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
Une petite table à entretoise style Louis XV.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 180 / 220 -
#66Een donker notenwortelfineer bijzettafeltje met één lade.
Une petite table en bois de placage de ronces à un tiroir.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 65 / 75
Other lots in this auction
-
#643Een eikenhouten gesculpteerde koffer.
Un coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. 130 x 61 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#835Val Saint-LambertTwee vazen en een bonbonnière van geslepen kristal. Gemerkt met label.
Deux vases et une bonbonnière en cristal taillé. Marque et label.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#623Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.No longer availableDim. l: 35, h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#702Panamarenko“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100 / 180 -
#103Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200 / 220 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#518Een grote woestijnroos.
Une grande rose de désert.No longer availableDim. 30 x 30 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#409Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.No longer availableDim. ø 15 cm; h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#397Een schoenendoos met tientallen zichtkaarten van Europese landen en een sigarenkistje met oude munten.
Une boîte à chaussures avec des dizaines cartes postales de pays Européens et un coffret à cigares avec des anciennes pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#38Een kruikje van meerkleurig porselein.
Une carafe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 650


