Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Agfa Compur analoog fototoestel met lederen foedraal.

Agfa Compur analoog fototoestel met lederen foedraal.

Agfa Compur caméra analogue avec son étui en cuir.
SKU: 2506190840.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #840
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #876
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #767

    “Horen, zien en zwijgen” drie Afrikaanse beeldjes. En een dito sculptuur met personages. Vier stuks.

    ”Singes de la sagesse”. Trois statues africaines. Et une sculpture dito. Quatre pièces.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #690

    Een zilveren armband met gouden toets.

    Un bracelet en argent, touche dorée.
    No longer available
    Dim. 24,54 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #666
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 289 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #846

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 150 x 110 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #259
    S. De Gennev....

    “Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.

    ”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #257

    Een art decor sigarettendoos van zilver. Engels Londen keuren. Datumletter C. 1938. P&B LD.

    Une boîte à cigarettes en argent. Poinçons anglais, Londres. Lettre de date C. 1938. P&B LD.
    No longer available
    Dim. 166 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #340

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,02 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #820

    Een antieke lage eikenhouten tafel.

    Une table basse antique en chêne.
    No longer available
    Dim. 52 x 116 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #266

    Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.

    Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. b: 127 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #682
    P. Alechinsky

    Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1969 buiten de plaat.

    Une lithographie. Signée et datée 1969 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More