#390
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#488
Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
#669Béla KadarPeriod: 1877 - 1956
#739Aspremont
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#453
Een gewichtenset, volledig van 1 tot 500 gr.
Un ensemble de poids, complet, de 1 gr à 500 gr.No longer availableDim. 14 x 6,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#145
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.
#116
Une commode Charles X en bois clair à quatre tiroirs flanqués de deux colonnes.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 80 / 100 -
#79Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966
#429
Drie kunstboeken:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Zeer goede staat.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.
Trois livres d’Art:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Très bon état.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Très bon état.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Très bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#463
Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.