Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Agrippina”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.
“Agrippina”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

“Agrippina”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.

"Agrippina". A small bust sculpted from Red Jasper, believed to be from the 1st century AD.
Dim. 5,5cm
SKU: 3001240547.
Categories: Beeld, Mineraal.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #547
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #690

    Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.

    A lot of 6 silver signet rings, some seals engraved with garnet. Archaeological finds, Roman.
    No longer available
    Dim. 75,25 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #330

    Een lot divers archeologische bodemvondsten van diverse halfedelstenen.

    A lot of various archaeological finds from various semi-precious stones.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #345

    Een set van twee stolpen met porseleinen beelden van edellieden. Het glas van één stolp is stuk.

    A set of two domes with porcelain figurines of noblemen. The glass of one dome is broken.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.

    A lot of three old glass domes with plaster saint statues.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #680

    Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.

    Two silver signet rings. One with an engraved garnet, the other with a gilded seal. One with certificate. Roman work from the vicinity of Trier.
    No longer available
    Dim. 17,54 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #588

    Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.

    African bellows. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    African sculpture of a power fetish. Solongo, Angola. Missing a spear.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of 3 vintage Murano clowns with various colors in the glass.
    No longer available
    Dim. 30 & 25 & 22cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #515

    Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.

    A yellow gold signet ring, 22 Kt, with an engraved agate Arabic seal.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #694

    Een lot van zes heiligenbeelden waarvan 2 in was, 1 porseleinen, 2 van biscuit en 1 van gips. Drie met stolp.

    A lot of six saint figures, including 2 in wax, 1 porcelain, 2 in biscuit, and 1 in plaster. Three with glass dome.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #555
    Kaiser, Germany

    Een Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.

    A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #156
    Imexcotra

    Een vintage ‘Boomerang’ bureau van het merk Imexcotra uit Aalst. Met de bijpassende bureaustoel, alles gemerkt.

    A vintage 'Boomerang' desk by the brand Imexcotra from Aalst. With the accompanying office chair, all marked.
    No longer available
    Dim. 76 x 140 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #334
    Limoges

    Een lot van twee kobaltblauwe en met goudverf gedecoreerde vaasjes, het ene gemerkt M-fres Limoges en de schildering vooraan getekend M Mille, het andere draagt binnenin een merkteken A.

    A lot of two cobalt blue and gold-painted vases, one marked M-fres Limoges with a front painting signed M Mille, the other has a marking A on the inside.
    No longer available
    Dim. h 20.5 en h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.

    Temple dancer made of patinated and gilded bronze.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185
    Floris Jespers
    Period: 1889-1965

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.

    "Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers.
    No longer available
    Dim. h 72 x b 61 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #247

    Een paar aardewerken Art Nouveau, Hasseltse keramieken vazen met florale ornamenten.

    A pair of Art Nouveau earthenware ‘Hasseltse ceramic’ vases with floral ornaments.
    No longer available
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #511

    Bronzen zittende Boeddha. Cambodja.

    Bronze seated Buddha. Cambodia.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #403

    Een lot van 2 gesculpteerd houten vruchtbaarheidsbeeldjes met kralen versierd. Nigeriaanse origine.

    A lot of 2 sculpted wooden fertility figurines adorned with beads. Nigerian origin.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #622

    Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.

    A ten-armed copper and crystal chandelier with 5 light points.
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #63
    Wiskemann, Bruxelles

    Een verzilverd bestekdoos gemerkt Wiskemann, bestaande uit 12 lepels en 12 vorken, bijgevoegd 6 en 2 koffielepeltjes.

    A silver-plated cutlery set by Wiskemann, consisting of 12 spoons and 12 forks, accompanied by 6 and 2 coffee spoons.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #113

    Een zilveren chocoladekannetje met ebbenhouten handvat.

    A silver chocolate pot with an ebony handle.
    No longer available
    Dim. 390 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #661

    Een tafellamp met marmeren voet en licht vergulde metalen delen.

    A table lamp with a marble base and lightly gilded metal parts.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More