Similar lots by type
-
#274Jean Driesmans
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#22Joseph RénisPeriod: 1879-1954
“De processie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“La procession”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#69Hugo Crauwels
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 50/80 -
#272Jean Driesmans
“Boszicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois automnal”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#24Constant Simon
“Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#344Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Fugur ved huse, Vue de village”. Huile sur toile. Signée, et datée au verso 1979.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#319Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forêt aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#19Raymond Coumans
“Le Mont Jier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le Mont Jier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#349Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 15 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#29Jehan Frison
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#332
“Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.
“Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#62
“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#54
“Dorpsplein”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd R.D.
“Place du village”. Huile sur panneau. Porte le monogramme R.D.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010
“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70/100 -
#342Caroline Claes
“Straatzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“ Vue sur la rue”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée mais date illisible.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#12Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Hibou”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#339Lucien NeuquelmanPeriod: 1909 - 1988
“Zeilboten”. Olieverf op doek, gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 300/400 -
#242Thiele
“Stad bij het bergmeer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ville au bord du lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#269Jacques MadyolPeriod: 1871 - 1950
“Gitane”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gitane”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#214
“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#39Jean GoorisPeriod: 1891 - 1963
“Heuvellandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1920.
“Paysage vallonné”. Huile sur panneau. Signé. Autours de 1920.No longer availableDim. 47 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#279Franz de VadderPeriod: 1862 - 1932
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#152
“Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.
“Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 150/200 -
#292Jan Cels
“Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#642Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#730
Twee ovale litho’s uit de XIXde eeuw. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” en J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. In oorspronkelijke vergulde lijst.
Deux lithographies ovales du XIXième siècle. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” et J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. Avec encadrements dorés d’origine.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,87 gEstimate: € 250/350 -
#427
“The history of silver”. Claude Blair. 1987.
“The history of silver”. Claude Blair. 1987.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#742Dirk Baksteen
“Zicht met molen”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd.
“Paysage avec moulin”. Une lithographie en couleurs. Signée.No longer availableDim. 20 x 23 cmEstimate: € 50/70 -
#460
“Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.
“Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.No longer availableDim. 49 x 59 & 49 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#650Hergé
Tintin. “Le Trésor de Rackam le Rouge”. Casterman 1946 of 1947. Achterflap A20. Slechte staat, rug gebroken.
Tintin. “Le Trésor de Rackam le Rouge”. Casterman 1946 ou 1947. 4e plat A20. Mauvais état, dos cassé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#179
“Maria Magdalena”. Olieverf op paneel .Een XIXe eeuwse kopie naar een werk van Quinten Matsijs.
“Marie Madeleine”. Huile sur panneau. Copie du XIXe siècle d’un tableau par Quinten Matsijs.No longer availableDim. 38 x 26,5 cmEstimate: € 200/300 -
#699Henri Leys
“Drie figuren met hond en twee paarden” Een potloodschets op papier. Gesigneerd.
“Trois personnages avec un chien et deux chevaux”. Un croquis au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#834Eduard Bonnier
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Papieren binding, redelijke staat. enkel deel 2 aanwezig.
Traité des preuves en droit civil et en droit criminel, 4ième éd. Paris, 1873. Reliure papier, état moyen, uniquement tome 2.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#732Henri Cassiers
“Twee personages aan de kade” Een potloodschets op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages près du quai”. Un croquis au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 19 cmEstimate: € 50/100 -
#4Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la lande”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 80/100