Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 200 / 250 -
#648“Zelfportret”. Een meerkleurig beeldje van kunsthars naar een werk van Herman brood. Gemerkt en genummerd.
Autoportrait. Statuette en résine multicolore d'après une oeuvre d'Herman Brood. Marquée et numérotée.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 160 -
#377“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
#326Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
#37Goebel, Germany“Kammersänger”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 131.
#528Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.
#521Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
#297Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
Un petit Guan Yin en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80