Other lots in this auction
-
#238Christofle, ParisEen driedelig kofiiestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad uit de collectie Malmaison.
Service à café trois pièces en métal argenté sur plateau assorti de la collection Malmaison.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#672Royal Doulton & Co.“A stitch in time”. Een porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Un point dans le temps. Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 50 -
#537Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.
Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 200 x 114 & 155 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183Een driedelig zilveren theestel met overvloedig uitgewerkt decor en de theepot met houten handvat en dekselknop. Merken van Sheffield met jaarletter ‘h’ voor 1900. Genummerd 3827.
Un service à thé en argent trois pièces avec un décor élaboré et la théière avec poignée en bois et bouton de couvercle. Marques de Sheffield avec la lettre de l'année h avant 1900. Numérotée 3827.No longer availableDim. 765 gram BrutoEstimate: € 300 / 400 -
#383“Zittende vrouw”. Beeldje.
“Femme assise”. Figurine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#586Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un chemin de table en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 368 x 85 cmEstimate: € 100 / 180 -
#186Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs galbés avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#69Gaston Van LandeghemPeriod: 1883 - 1948“Winters molenlandschap in de Leiestreek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘31.
Paysage hivernal de moulin à vent dans la région de la Lys. Huile sur toile. Signée et datée '31.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#77Mooi art nouveau klokje.
Belle horloge Art Nouveau.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 150 / 160 -
#655Een gemberpot van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#125Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 550 / 650

