Other lots in this auction
-
#515Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#500Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 550 / 650 -
#517Een lot van vijf borden, waarbij één met een décor à la mouche van B.F.K., twee met een gedrukt blauw op wit Chinees decor, een Chinees bord en een Imari bord.
Lot de cinq assiettes, une à décor à la mouche de B.F.K., deux à décor imprimé bleu sur blanc chinois, une assiette chinoise et une assiette Imari.No longer availableDim. Ø: 21,5 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#423Twee Afrikaanse houten maskers, waarbij één met messingen beslag.
Deux masques africains en bois, l'un avec des garnitures en laiton.No longer availableDim. l: 50 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#265Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300 -
#98Een lot 800‰ zilver bestek, bestaande uit zes kleine vorken, vijf kleine lepels en vijf grote lepels. 823,2 gram.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de six petites fourchettes, cinq petites cuillères et cinq grandes cuillères. 823,2 grammes.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#19“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage romantique”. Une miniature peinte à la main. Signée de manière illisible.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79Johannes TheunsPeriod: 1877 - 1961“Christus met de doornkroon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le Christ à la couronne d'épines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 53 x 33 cmEstimate: € 80 / 100

