Other lots in this auction
-
#394Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Meules de foin. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#592“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625Een dekselvaasje van chinees porselein.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#509“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#127Een bronzen wijwatervat in de vorm van een schelp, gedragen door een engel. Achteraan gesigneerd.
Bénitier en bronze en forme de coquillage porté par un ange. Signé au verso.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#39E. Orban“Boszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Vue sur la forêt. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#101“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#265Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#4“Honden”. Paar kunstwerkjes in gouache op zijde. Gemonogrammeerd EB.
“Chiens”. Couple d'œuvres d'art à la gouache sur soie. Monogrammé EB.No longer availableDim. 15 x 13 cmEstimate: € 35 / 40 -
#644“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
Carte de la bataille de Gettysburg. Une carte encadrée.No longer availableDim. 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Deens werk. Zilverlaag grotendeels verdwenen.
Service à thé et café en métal argenté comprenant quatre pièces sur un plateau. Travail danois. L’argenterie a en grande partie disparu.No longer availableEstimate: € 60 / 80

