Other lots in this auction
-
#123J. TairoEen bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
Un buste féminin en bronze. Signé au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#227Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.
Un ange en bois doré sur socle d'après exemple baroque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#631Twee vazen van geglazuurd Perzisch aardewerk, versierd met bloemendecors.
Deux vases en faïence de Perse vernissée, à décor de décors floraux.No longer availableDim. h: 26 & 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#444Yashu Chikanobu (Toyohara)“Hofdames”. Een drieluik, Japanse houtsneden. Gesigneerd, omstreeks 1890.
“Ladies in court”. Triptyque, gravures sur bois japonaises. Signé, vers 1890.No longer availableDim. 36 x 23,5 cmEstimate: € 90 / 130 -
#652Drie Chine-de-commandeborden, versierd met bloemendecors. Eén gaaf en twee met barst en randschilfers. Omstreeks 1800.
Trois assiettes de Chine-de-commande, ornées de décors floraux. Une intacte et deux avec fêlures et éclats. Circa 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 175 x 125 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram
Une saucière en argent 800‰. Marquée par Delheid. 588,17 grammes.No longer availableDim. 10 x 23 x 14 cmEstimate: € 250 / 300 -
#161Emile Carlier“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#354F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#642Een vaasje van Canton porselein. Versierd met vergulde draken op de hals, figuren en vogels op de buik. Scheur van hals tot buik.
Vase en porcelaine de Canton. Décor de dragons dorés sur le col, de personnages et d'oiseaux sur la panse. Fissure du col à la panse.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148Een 800‰ zilveren groenteschaal met deksel. Gemerkt van Delheid. 1222,7 gram.
Un légumier en argent 800‰ avec couvercle. Marqué par Delheid. 1222,7 grammes.No longer availableDim. 12 x 31 x 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#542Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75 / 100

