Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Albasten siercoupe.

Albasten siercoupe.

Coupe décorative en albâtre.
SKU: 2501220063.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #123
    J. Tairo

    Een bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.

    Un buste féminin en bronze. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #227

    Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.

    Un ange en bois doré sur socle d'après exemple baroque.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #631

    Twee vazen van geglazuurd Perzisch aardewerk, versierd met bloemendecors.

    Deux vases en faïence de Perse vernissée, à décor de décors floraux.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #444
    Yashu Chikanobu (Toyohara)

    “Hofdames”. Een drieluik, Japanse houtsneden. Gesigneerd, omstreeks 1890.

    “Ladies in court”. Triptyque, gravures sur bois japonaises. Signé, vers 1890.
    No longer available
    Dim. 36 x 23,5 cm
    Estimate: € 90 / 130
  • #652

    Drie Chine-de-commandeborden, versierd met bloemendecors. Eén gaaf en twee met barst en randschilfers. Omstreeks 1800.

    Trois assiettes de Chine-de-commande, ornées de décors floraux. Une intacte et deux avec fêlures et éclats. Circa 1800.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 175 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram

    Une saucière en argent 800‰. Marquée par Delheid. 588,17 grammes.
    No longer available
    Dim. 10 x 23 x 14 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #161
    Emile Carlier

    “La bonne recette”. Een bronzen beeld.

    “La bonne recette”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #354
    F. Furet

    “Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.

    Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #642

    Een vaasje van Canton porselein. Versierd met vergulde draken op de hals, figuren en vogels op de buik. Scheur van hals tot buik.

    Vase en porcelaine de Canton. Décor de dragons dorés sur le col, de personnages et d'oiseaux sur la panse. Fissure du col à la panse.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #148

    Een 800‰ zilveren groenteschaal met deksel. Gemerkt van Delheid. 1222,7 gram.

    Un légumier en argent 800‰ avec couvercle. Marqué par Delheid. 1222,7 grammes.
    No longer available
    Dim. 12 x 31 x 22 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #542

    Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.

    Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.
    No longer available
    Dim. 115x110x210cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More