Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Albasten siercoupe.

Albasten siercoupe.

Coupe décorative en albâtre.
SKU: 2501220063.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #664

    “Landschappen”. Een paar Japanse aquarellen op papier. Medio XXe eeuw. Gesigneerd.

    “Paysages”. Paire d'aquarelles japonaises sur papier. Milieu du XXe siècle. Signées.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #354
    F. Furet

    “Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.

    Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #321

    Een met de hand beschilderd metalen dienblad met Hollands visserstafereel naar Koekkoek.

    Un plateau en métal peint à la main avec une scène de pêche hollandaise d'après Koekkoek.
    No longer available
    Dim. 44 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161
    Emile Carlier

    “La bonne recette”. Een bronzen beeld.

    “La bonne recette”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #51

    Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.

    Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met meerkleurig en vergld decor van diverse personages. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Satsuma à décor multicolore et doré de divers personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #596

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 175 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #322

    Twee ingekleurde antieke gravures: - “Le Château Royal de Versailles du côté de l’Avenue de Paris”. - “Vue de la Maison Royale de Somerset avec l’église de St. Marie dans le Strand Londres.

    Gravures anciennes bicolores : - Le Château Royal de Versailles du côté de l'Avenue de Paris. - Vue de la Maison Royale de Somerset avec l'église de St. Marie dans le Strand de Londres.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #556

    Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.

    Paire de tables d'appoint avec piétement en forme de palmier patinés or et plateaux ronds en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 60 cm
    Estimate: € 340 / 360
  • #376

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 114 & 155 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #587

    Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.

    Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    Een paar porseleinen hoornvazen, versierd met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.

    Paire de cornets en porcelaine, décorés de décors de paysages peints à la main et de motifs dorés. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More