#76Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
#5Twee meerkleurig porseleinen olifantjes, waarbij één gemerkt van Cortendorf.
#41Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
#628Drie Japanse tanto’s.
Trois tantos japonais.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.
#24Drie handgeschilderde miniatuur damesportretten. waarbij één gesigneerd.
Trois portraits de femmes miniatures peints à la main, dont un signé.No longer availableDim. 4 x 3 cmEstimate: € 90 / 120 -
#391Bowl van verzilverd rood koper. Gegraveerd decor. Afghanistan/Turkmenistan.
#585“Amor”. Een metalen engel.
“Amor”. Un ange de métal.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#535Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
#179Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
Un trumeau dans un cadre en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 220 / 280