#477Theodoros PapayannisMassief bronzen vredesduif. Exemplaar 5 van 30.
#26Een zwart gelakt houten bijzetstoeltje, versierd met vergulde en rode motieven en met inlegwerk van parelmoer. De zit met cannage. Japanse stijl.
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
#8Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
#690Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 300 / 400 -
#200Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,03 ct. White D en E SI2. Met certificaat.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,03 ct. Blanc D et E SI2. Avec certificat.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#524Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
#504“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
#19“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage romantique”. Une miniature peinte à la main. Signée de manière illisible.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 40 / 60