Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Albasten siercoupe.

Albasten siercoupe.

Coupe décorative en albâtre.
SKU: 2501220063.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #12

    “Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.

    Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #525

    Een paar vierkante salontafels met metalen frame en twee glazen bladen.

    Paire de tables basses carrées avec structure en métal et deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 48 x 70 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573
    Bayel, France

    Een kleurloos kristallen glasservies met gesatineerde voet in de vorm van een vrouwelijk naakt. Zes waterglazen, zes wijnglazen en vijf champagnefluiten. Gemerkt.

    Un verre en cristal incolore à base satinée en forme de nu féminin. Six verres à eau, six verres à vin et cinq flûtes à champagne. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #538

    Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.

    Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #658
    Goebel

    Drie porseleinen beeldjes van het merk Goebel. “Hitchhiker, Skier Winter Pleasure en Guitar Player Girl. Gedateerd 1971.”

    Trois figurines en porcelaine de la marque Goebel. 'Hitchhiker, Skier Winter Pleasure et Guitar Player Girl. Datées 1971.'
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 130
  • #78

    Een paar metalen eenden.

    Une paire de canards en métal.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #539
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    No longer available
    Dim. 370 x 260 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #203
    Delvaux

    Een blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.

    Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #349
    Mats Jonasson, Sweden

    Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.

    Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #157

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.

    Cheval sur une clôture. Statue en bronze patiné d'après une oeuvre de P.J. Mene.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #20

    Een 14 karaats geelgouden vingerhoed bezet met turkoois. In originele doos.

    Dé à coudre en or jaune 14 K serti de turquoise. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 6,42 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #697

    “Moo Zoo”; “The Moozart moment”; “Americaow the beautiful” & “Moocho amor”. Vier koeien uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Drie porseleinen en één van kunststof.

    Moo Zoo; Le moment Moozart; Americaow the beautiful & Moocho amor. Quatre vaches de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Trois porcelaines et un plastique .
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More