Other lots by Verstreken
-
#649Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Studie voor heraldische arend i.v.m. Arscota Ventosa 2”. Gravure. Gesigneerd en A.P. buiten de plaat.
"Étude pour l'aigle héraldique lié à Arscota Ventosa 2". Gravure. Signée et AP hors planche.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#632Fons VerstrekenPeriod: 1929-2011
“Gehurkte 2”. Gravure. Gesigneerd en Artiestenproef buiten de plaat.
« Accroupi 2 ». Gravure. Signée et Epreuve d'artiste hors planche.No longer availableDim. 24 x 25 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#473
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. H:59cmEstimate: € 200/240 -
#155
Een zilveren milieu-de-table met glazen recipiënt, versierd met Lodewijk XV-motieven.
Milieu de table en argent avec réceptacle en verre, décoré de motifs Louis XV.No longer availableDim. 15 x 46 cm 1115 gEstimate: € 450/550 -
#224Freddy BaetenPeriod: 1931 - 2008
“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#154Charles Joseph WateletPeriod: 1867 - 1954
“Danseres met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Danseuse au voile". Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 94 x 59 cmEstimate: € 500/750 -
#477
Een grote flesvaas van blauw en wit chinees porselein met een draak in het decor.
Un grand vase bouteille en porcelaine de Chine bleu et blanc avec un dragon dans le décor.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260/280 -
#124A. Musin
“Zeegezicht met zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Paysage marin avec des voiliers ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#435
Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Lot de trois tapis orientaux en laine différents noués à la main.No longer availableDim. 147 x 94; 170 x 104 & 167 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#483
“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/150 -
#264Trente
“Antwerps interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'intérieur anversois". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#680
Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.
Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 35/45 -
#243
“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Berger". Sculpture en régule patiné marron sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180/200 -
#441
Een celadon kleurige vaas van chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160/180