Similar lots by type
-
#7
“The Illustrated National Family Bible with commentaries of Scott and Henry” Ed. by the Rev. John Eadie. In lederen band met messingen sloten. Omstreeks 1870.
"La Bible nationale illustrée de la famille avec les commentaires de Scott et Henry" Ed. par le Rév. Jean Eadi. Dans un bracelet en cuir avec fermoirs en laiton. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#343
Een lot bestaande uit drie chromo - Liebig albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en kleine verzameling postzegels van bijzondere uitgaves.
Un lot composé de trois albums chromo - Liebig, un livre d'autocollants de Chocolat Aigon et une petite collection de timbres en édition spéciale.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#333
Een lot kunstboeken:- “Hokusai” Tentoonstellingscatalogus.- “World’s Greatest paintings”. In drie volumes- Lempertz catalogus november 2007- “Vietnam. Kunst en culturen van de prehistorie tot op heden”. - “José Vermeersch. The bronzes”.
Nombreux livres d'art : - Catalogue de l'exposition « Hokusai ». - "Les plus grandes peintures du monde". EN trois volumes - Catalogue Lempertz novembre 2007 - « Vietnam. Art et Cultures de la Préhistoire à nos jours ». - « José Vermeersch. The bronzes ».No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#328
Twee kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds- “Frits Van den Berghe”. Ed. Gemeentekrediet.
Deux livres d'art : - « Albert Van Dyck ». Éd. Fonds Mercator - "Frits Van den Berghe". Éd. Crédit Communal.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#661
“Les plus belles chansons”, “sprookjes en verhalen”, “de drie musketiers”. Een lot bestaande uit twee volledige stickerboeken een een ingebonden boek met oude kinderliedjes.
« Les plus belles chansons », « contes et histoires », « les trois mousquetaires ». Un lot composé de deux livres d'autocollants complets et un livre relié avec de vieilles chansons pour enfants.No longer availableEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#524
“Straatzicht met pomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd, onleesbaar.
"Vue sur la rue avec pompe". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60x80cmEstimate: € 80 / 100 -
#267Fischer, Budapest
Een aardewerken sierjardinière met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décors multicolores et dorés. Marquée en bas.No longer availableDim. 15 x 32 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385
Een paar avondtasjes met maliën van zilver.
Une paire de sacs de soirée avec cotte de mailles argentée.No longer availableDim. 515 gEstimate: € 150 / 200 -
#70
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 650 / 700 -
#73
Een lot bestaande uit 4 flesjes, een spiegeltje en twee borstels met 800 ‰ zilveren montuurtjes.
Lot composé de 4 flacons, d'un miroir et de deux brosses avec montures en argent 800/1000.No longer availableDim. h: 2 cm - 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#366Archangelus, Spain
Drie openklappende bijzettafeltjes, het blad versierd met inlegwerk. Twee in houder.
Trois tables d'appoint pliantes, la tablette ornée de marqueterie. Deux dans un support.No longer availableDim. 48 x 44 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#653
Twee hoornvormige sierstukken van gedreven, gehamerd en verzilverd koper.
Deux pièces décoratives en forme de corne en cuivre martelé, repoussé et argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483
“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945
“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#94Ethel Horne
“Engels landschap met meisje en dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
"Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.No longer availableDim. 110 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80