Similar lots by type
-
#62
“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#344Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Fugur ved huse, Vue de village”. Huile sur toile. Signée, et datée au verso 1979.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#39Jean GoorisPeriod: 1891 - 1963
“Heuvellandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1920.
“Paysage vallonné”. Huile sur panneau. Signé. Autours de 1920.No longer availableDim. 47 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#319Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forêt aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010
“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70/100 -
#19Raymond Coumans
“Le Mont Jier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le Mont Jier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#249Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968
“Aigle de mer”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Aigle de mer”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#242Thiele
“Stad bij het bergmeer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ville au bord du lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#214
“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#54
“Dorpsplein”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd R.D.
“Place du village”. Huile sur panneau. Porte le monogramme R.D.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#272Jean Driesmans
“Boszicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois automnal”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#69Hugo Crauwels
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 50/80 -
#22Joseph RénisPeriod: 1879-1954
“De processie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“La procession”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#274Jean Driesmans
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#342Caroline Claes
“Straatzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“ Vue sur la rue”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée mais date illisible.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#12Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Hibou”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#332
“Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.
“Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#269Jacques MadyolPeriod: 1871 - 1950
“Gitane”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gitane”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#292Jan Cels
“Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#279Franz de VadderPeriod: 1862 - 1932
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#29Jehan Frison
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#24Constant Simon
“Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#339Lucien NeuquelmanPeriod: 1909 - 1988
“Zeilboten”. Olieverf op doek, gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 300/400 -
#349Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 15 x 27 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#275
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un rubis central de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,79 gEstimate: € 800/1000 -
#49Capodimonte.
Een lot van vijf verschillende figuurtjes van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.
Un lot de cinq figures différentes en porcelaine polychrome. Chacune porte une marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#768Dinky Toys
Twee schaalmodellen:- “Foden flat truck”. No. 905. In originele doos. Kleine beschadiging.- “Tracteur Panhard” met “Citerna Titan”. No.32C.
Deux miniatures:- “Foden flat truck”. N° 905. Dans sa boite originale. Petits dégâts.- “Tracteur Panhard” et “Citerna Titan”. N° 32C.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#528
Een netsuké “Rat”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Rat”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#212Willem
“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/180 -
#163Louis Vuitton
Handtas, model Bedford.
Sac à main, modèle Bedford.No longer availableEstimate: € 200/24 -
#809
M. DANTY, Traité de la preuve par témoins en matière civile, Lyon, 1708. In-octavo, lederen band.
M. DANTY, Traité de la preuve par témoins en matière civile, Lyon, 1708. In-octavo, Reliure cuir.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#701
Een reeks van vier borden van Imariporselein. Begin XXe eeuw.
Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#234
“Schippersdochters”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles de marin”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#705
John Burnet naar David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” en “The Letter of Introduction”. Twee gravures in oorspronkelijke lijst.
John Burnet d’après David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” et “The Letter of Introduction”. Deux gravures dans leurs encadrements d’origine.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#778Dinky Toys
Twee schaalmodellen:- “Camion Nestlé”. Met losse melkkitten, waarvan vier manco. In originele doos.- “Fire engine”. No. 955 (555). In originele doos.
Deux miniatures:- “Camion Nestlé”. Avec des brocs à lait, mais quatre manquent. dans sa boite originale. - “Fire engine”. N° 955 (555). dans sa boite originale.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#395
Een handtasje van zilver 800‰. De beugel gegraveerd en versierd met een cloisonné bloemenmotief.
Sac à main en argent 800‰, fermoir gravé et décoré de fleurs en cloisonné.No longer availableDim. 128,13 gEstimate: € 100/150