Other lots in this auction
-
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968
“Stilleven met witte rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#564
Een bolhoed van een Belgische tamboer - klaroenspeler. Model 18 november 1881.
Chapeau melon d’un tambour - joueur de clairon belge. Modèle 18 novembre 1881.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#596
Een compleet uniform van de artillerie van de Belgische burgerwacht, model 1899. Op mannequin.
Uniforme complet de l’artillerie de la garde civique belge, modèle 1899. Sur mannequin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,22 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300/400 -
#324
Een paar met linnen beklede houten paspoppen zonder voet.
Paire de mannequins recouverts de lin et sans pied.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 120/200 -
#115
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,36 ct.No longer availableDim. 6,27 gEstimate: € 1200/1400 -
#375Seiko Automatic
Een roestvrijstalen herenhorloge.
Une montre pour homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#715
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 600/700 -
#810
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#297Capodimonte
“Koppel”. Een beeld van polychroom biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
“Couple”. Statuette en biscuit polychrome d’après un projet de Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#662
Een XIXe eeuwse tschako van een arts van de Belgische burgerwacht.
Shako d’un médecin de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#107
Drie siervoorwerpen van jadeïet in de vorm van Chinese symbolen.
Trois objets décoratifs en jadéïte en forme de symboles chinois.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100