#223Hermes, Paris
Een zijden foulard met doos.
#481
Een lot van vier verschillende borden van Imari-porselein.
#672
Een Belgische militaire kepie.
Képi militaire belge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#163
Driedelig theeservies van verzilverd metaal.
#42Van den Berk
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#762
#387
Vier schaaltjes van Limogesporselein met verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Quatre petits plats en porcelaine de Limoges à décor de feuilles dorées. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 20/30 -
#198Chatellerault
Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.
#205
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 1400/1600 -
#306
Een reeks van zes wheelbackchairs, waarbij vier armstoelen.
#558
#372
Couvert en métal argenté dont trois louches, une pelle à tarte et un plateau. En grande partie par Christofle.No longer availableEstimate: € 200/240