#466
Een gefineerd buffet (45 x 120 x 240 cm) met vijf deuren en vijf laden en met bijpassende tafel (73 x 110 x 200 cm).
Buffet en placage à cinq portes et cinq tiroirs avec table assortie.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#92Frans Boeye
“Brug bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
“Pont près d’une ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 88 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#447
Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#609J. De Meyer
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#532
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#589D. Placied Rosseel
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 30/50 -
#164
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#147
Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.
#205Lalique, France
Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60/80 -
#379
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#403
Een vaas van Satsuma-aardewerk met meerkleurig en vergld decor van diverse personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor multicolore et doré de divers personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20/40