Similar lots by type
-
#228“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250 / 350 -
#520UngaroEen eau de parfum van 125 ml.
Eau de parfum de 125 ml.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#227“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#823Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Ester LauderEen eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.
Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#760Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blueDrie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#800VanderbiltDrie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#700Cacharel Amor pour HommeEen vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#440Rochas pour HommeEen vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#632Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à / 700 -
#430Chanel No 5Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#435Loris Azzaro“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#550Hermés CalècheEen vaporisator lichaamsolie van 100 ml.
Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#630RochasEen eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.
Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#500GuerlainEen geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#420RochasEen kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#642“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580 / 640 -
#223“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300 / 350 -
#670Givenchy AmarigeEen vaporisator van eau de toilette 50 ml en silk body veil 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#660Tuscany“Per Donna”. Een vaporisator eau de parfum van 100 ml.
“Per Donna”. Vaporisateur d’eau de parfum de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#730Givenchy III en OrganzaParfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.
Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#610Guy Laroche“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#7404711 Eau de CologneDrie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.
Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#750Jean Paul GaultierEen vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 12
Other lots in this auction
-
#723Twee boeken:- “Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.
Deux livres:-“Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#63Een groot lot biscuit beeldjes waaronder één van Capodimonte.
Grand lot de statuettes en biscuit dont une de Capodimonte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#408Daum, FranceEen grote en een kleine coupe van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite coupe en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. B 50 en 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 154 cmEstimate: € 30 / 50 -
#92Arthur Perry“De Britse cavalerie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1899.
“Cavalerie britannique”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 26 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#364B. Dropsy“Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#741Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.
“Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#688Een penseelkoker van Chinees porselein met “zotjes” in het decor.
Cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. H 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#786Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.
Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Kinderen aan zee”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur en kinderen”. 86-656, “Vrouwengroep”. 86-640, “Paardenfokkers”. 1974 - “Bijeenkomst met rood lint”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.(..)
Dix affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Enfants sur la plage”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur et enfants”. 86-656, “Groupe de femmes”. 86-640, “Eleveurs de chevaux”. 1974 - “Réunion”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#151Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet van Val St. Lambert, een Boheemse vaas en een kleiner model met een geribd motief.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur pied de Val St-Lambert, un vase de Bohème et un plus petit modèle décoré de côtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#767Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableEstimate: € 25 / 35

