Similar lots by type
-
#823Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300 / 350 -
#700Cacharel Amor pour HommeEen vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#590Ester LauderEen eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.
Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#500GuerlainEen geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#642“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580 / 640 -
#660Tuscany“Per Donna”. Een vaporisator eau de parfum van 100 ml.
“Per Donna”. Vaporisateur d’eau de parfum de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#730Givenchy III en OrganzaParfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.
Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#670Givenchy AmarigeEen vaporisator van eau de toilette 50 ml en silk body veil 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#435Loris Azzaro“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#550Hermés CalècheEen vaporisator lichaamsolie van 100 ml.
Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#227“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#420RochasEen kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#228“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250 / 350 -
#800VanderbiltDrie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#750Jean Paul GaultierEen vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 12 -
#520UngaroEen eau de parfum van 125 ml.
Eau de parfum de 125 ml.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
#630RochasEen eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.
Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#610Guy Laroche“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#440Rochas pour HommeEen vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#632Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à / 700 -
#7404711 Eau de CologneDrie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.
Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#430Chanel No 5Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#760Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blueDrie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#602Mario Cortiello“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Een paar 18 karaats tweekleurige gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,46 gEstimate: € 150 / 250 -
#562“Abstracte compositie met vierkanten”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Composition abstraite aux carrés”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 46 cmEstimate: € 150 / 170 -
#735Philip Avenell, FarnhamEen staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement restauré. Epoque George III.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#7Een chocoladevorm van verzinkt metaal in de vorm van eens schaap.
Moule à chocolat en métal galvanisé en forme d’un agneau.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 45 / 55 -
#725Een rechthoekige vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir doré rectangulaire de style baroque.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 260 / 280 -
#153Val St. LambertVijf fluitvaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren, waarvan één met verzilverde voet. We voegen er een blauwe asbak aan toe.
Cinq petits vases flûtes en cristal taillé de couleurs différentes dont un au pied en métal argenté. Nous ajoutons un cendrier bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#807Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#182A.J. Truyens“De Paardenbeul”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“L’agresseur de cheval”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#255Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met aan de uit einden saffier cabochons.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.No longer availableDim. 31,33 gEstimate: € 650 / 750 -
#409“Kat op vuilnisbak”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd V.G.
“Chat sur la poubelle”. Huile sur toile. Monogramme V.G.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180

