Similar lots by type
-
#164
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 900/1000 -
#498
“Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.
Chevaux cabrés. Paire de statues en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 900/1000 -
#108
“Man met erectie”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Nick’. Met cachet.
Homme en érection. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Nick'. Avec cachet.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#147
“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
Fille avec vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70/90 -
#620
“Sint Jozef en Maria”. Een paar plaasteren beelden met handgemaakte kleertjes.
Saint Joseph et Marie. Quelques statues en plâtre avec des vêtements faits à la main.No longer availableDim. h: 52 & 56 cmEstimate: € 40/60 -
#593
“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
Le Penseur éternel. Une statue en bronze patiné, inspirée du Penseur de Rodin. Signée 'Milo'. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220/240 -
#117
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/240 -
#187
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500/1600 -
#571
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260/300 -
#558
Een Tibetaans bronzen beeldje in twee delen met voorstelling van Boeddha op een fabeldier.
Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 320/340 -
#137
Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220/240 -
#561
“Paard”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Fernando Botero.
“Cheval”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 360/380 -
#497
“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.
Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z.s)Estimate: € 350/450 -
#128
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/400 -
#191
Een rijkelijk uitgewerkt bronzen klokstel in barokke stijl. De pendule met gevleugelde leeuwen, barokke dolfijnen en twee putti bij een fontein. De kandelaars met vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée richement ornementée de style baroque. La pendule aux lions ailés et dauphins, et avec deux putti près d’une fontaine. Candélabres à cinq lumières.No longer availableDim. h: 64 & 82 cmEstimate: € 200/240 -
#148
“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360/400 -
#118
“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#541
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#138
“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#198
“Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 1600/1800 -
#211
Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#243
“De Neus”. Een gebeeldhouwd hoofd naar de bekende Antwerpse poesjenel. Gemonogrammeerd en genummerd.
“De Neus”. Une tête sculptée d'après la célèbre marionnette d'Anvers. Monogrammée et numérotée.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#141
“Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseuse. Une statue en bronze sur un piédestal d'albâtre, d'onyx et de marbre. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160/190 -
#181
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en verguld brons in de vorm van papegaaien. Apocrief gemerkt onderaan.
Paire de bougeoirs en porcelaine multicolore et bronze doré en forme de perroquets. Marques apocryphes en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260/300
Other lots in this auction
-
#322
Een bronzen scheepsbel.
Une cloche de navire en bronze.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#594Karel MoersPeriod: 1932 - 2016
“Vrouwengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Visage de femme. Huile sur panneau. Signé et daté '72.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#263
Een bord van Delfts aardewerk met een wapenschild in het decor. Gedateerd 1726.
Une assiette en faïence de Delft avec un blason dans le décor. Datée 1726.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#105
Een geelgouden zegelring met een wapenschild. 18K.
Une chevalière armoriée en or jaune 18K.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 360/400 -
#61Boch Frères Keralux
Een aardewerken kalebasvaas met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt en met sticker.
Un vase gourde en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#91Bauche à Gueux
Een stalen brandkist.
Un coffre-fort en acier.No longer availableDim. 20 X 37 X 27 cmEstimate: € 120/200 -
#174Jan Van Gent (Pseud. Jef Van Tuerenhout)
“Zuiders straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Rue du Midi . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#676Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 136 x 8§ cmEstimate: € 20/30 -
#573
Een moderne chromen lamp met een houten propellervliegtuig en met een kantelbare kap met zebravacht.
Une lampe chromée moderne avec un avion à hélice en bois et un abat-jour inclinable en peau de zèbre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 190/230 -
#25
Twee verschillende 18 K geelgouden dameshorloges met roestvrij stalen en plaqués polsbanden.
Deux montres pour femme différentes en or jaune 18 carats avec bracelets en acier inoxydable et plaqué.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#341
Een paar art nouveau kandelaars van tin en messing met drie lichtpunten, versierd met bladeren. Eén gerestaureerd.
Paire de bougeoirs Art Nouveau en étain et laiton à trois lumières, à décor de feuilles. L'un restauré.No longer availableDim. h: 29, 5 cmEstimate: € 40/45 -
#223
Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.
Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.No longer availableEstimate: € 50/80