#296Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten
#27Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
#797Lot Chinees porselein: een blauw wit bord, een confiturier naar famille verte voorbeeld, twee schoteltjes met personages en een diepe kom met blauw en wit decor. Alle onderaan gemerkt.
Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette bleue et blanche, un confiturieer de style famille rose, deux plats décorés de personnages et un bol à décor bleu et blanc. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#793Een lot van drie kleurloze kristallen karaffen, waarbij één op voet.
#738Een zittende wijze van oranje en bruin porselein op een koperen lampmontuur.
#173E. Granthiau“De hofmakerij”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd.
#816LimogesEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#345Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.
#510Swarovski“Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.
#221“Interieur met wieg”. Olieverf op mahonie. Engelse School, XIXde eeuw.
”Intérieur au berceau”. Huile sur acajou. Ecole anglaise, XIXième siècle.No longer availableDim. 40 x 28,5 cmEstimate: € 200 / 240