Other lots in this auction
-
#40
Een 18 karaats geel gouden art nouveau hangertje bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Petit pendentif en or jaune 18 ct d’époque art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 250 / 300 -
#123
Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 250 / 400 -
#238
Een zilveren milieu-de-table met een gedreven bloemendecor. Engelse keuren: London 1891, maker E.F.H.T en handelsmerk Hall & C°, Manchester. Eind XIXe eeuw.
Un milieu-de-table en argent avec un décor de fleurs repoussé. Poinçons anglais: Londres 1891, orfèvre E.F.H.T. et revendeur Hall & C°, Manchester. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. l: 30 cm 418,60 gEstimate: € 200 / 300 -
#341Cartier, France
Een grote presenteerdoos met bijgevoegd twee halssnoeren en een poederdoosje van Dior.
Une grande boite de présentation, deux colliers et un poudrier de Dior.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#283
Een driedelig klokstel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee siervazen, Frans werk.
Une garniture de cheminée en trois parties, comprenant une pendule et deux vases, oeuvre Française.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#411
Een serveerwagentje met een glazen blad met onderaan een oude prent met een jachttafereel. Medio XXe eeuw.
Un chariot de service avec un plateau en verre, et en dessous une ancienne illustration d’une scène de chasse. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 73 x 80 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794
Reproducties van Japanse houtsneden (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai en een andere. En een Weense gravure met een ruiter (11,5 x 9,5 cm).
Deux reproductions de gravures japonaises (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai et une autre. Ainsi qu’une gravure viennoise représentant un cavalier (11,5 x 9,5 cm).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#564
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd: Burliuk.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée: Burliuk.No longer availableDim. 58 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#371Murano
Een vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt. We voegen er een Val St Lambert Coupe van mauve kristal, gemerkt aan toe.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque. Nous ajoutons Une coupe en cristal mauve de Val St. Lambert. Marqué.No longer availableDim. h: 38 & 41 cm. l VsL 66 cmEstimate: € 30 / 50 -
#606
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#438
Een lot van zes oude gezelschapsspelen. Waaronder ‘The visible man’.
Un lot de six jeux de société. Dont “The Visible man”, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#754Wlodzimierz SzpingerPeriod: °1942
“Figuren met duiveltjes”. Een pendant. Olieverf op paneel. Gesigneerd en één van de twee gedateerd 1977.
“Personnages aux petits diables”. Pendants. Huile sur panneau. Signés et l’un des deux daté 1977.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300