Similar lots by type
-
#357
Een boek over M. I. Hummel. 1990.
Livre traitant M.I. Hummel. 1990.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#161
“Olympia 1936’. Met originele stofkaft.
“Olympia 1936”. Avec étui de protection original.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#722
Twee boeken m.b.t. kunst:- “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971.- “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Brussel.
Deux livres traitant les arts:- “Afrikaanse kunst”. Adr. G. Claerhout. 1971.- “Kunst en beschaving. Egypte”. Barbara Begelsbacher-Fischer. Ed. Artis-Historia, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#353
Een lot van drie boeken:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo en het Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn en André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Uitgegeven door het provinciebestuur Antwerpen.
Lot de trois livres:- “Aero Atlas Antwerpen. Het zuiden van de provincie Antwerpen”. Ed. Lannoo et Gemeentekrediet.- “Vlaams Brabant”. Guido Fonteyn et André Mertens. Ed. Lannoo.- “ Het voorbeeld aan de macht. 20 jaar Europa Nostra Awards”. Ed. Province d’Anvers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#680Felix Timmermans
Een lot van vier boeken:- “Pallieter”. 36ste druk en versierd met prenten van Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling over F. Timmermans.
Lot de quatre livres:- “Pallieter”. 36e édition illustrée d’estampes par Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogue d’une exposition de F. Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#744
Een lot van twee boeken met betrekking tot antiek. Uitgegeven in 1977 en 1982.
Lot de deux livres traitant les antiquités. Ed. en 1977 et 1982.No longer availableEstimate: € 24 / 30 -
#553
Een lot van tien oude boeken in lederen band uit de XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de dix livres anciens recouvert de cuir des XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#641
The Illustrated War News”. Delen II, III, IV en V. Slijtage.
The Illustrated War News”. Parties II, III, IV et V. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#739
“Romain Malfliet. Antwerpen”. Willem Persoon e.a. Ed. Danthe N.V. 1980.
Willem Persoon e.a. “Romain Malfliet. Antwerpen”. Ed. Danthe N.V. 1980.No longer availableEstimate: € 32 / 40 -
#732
“Antwerpse retabels. 15de en 16de eeuw”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling in de kathedraal van Antwerpen in het kader van “Antwerpen ‘93”.
“Retables anversois. 15e et 16 e siècles”. Catalogue d’une exposition dans la Cathédrale d’Anvers à l’occasion de “Antwerpen ‘93”.No longer availableEstimate: € 22 / 30
Other lots in this auction
-
#318
Een inktpot van geel koper met porseleinen recipiënt.
Encrier en cuivre jaune au récipient en porcelaine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#245Ralph Lauren
“Safari”. Een parfum van 30 ml in cadeauverpakking.
“Safari”. Parfum de 30 ml dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#419
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#29José Wolff
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282Michel BrackePeriod: °1933
“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590
Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#135Gianni Versace Yves St. Laurent
Drie vaporisators twee eaux de parfums van 25 ml en één eau de toilette van 30 ml. Eén in gesloten verpakking.
Trois vaporisateurs dont deux eaux de parfum de 25 ml et une eau de toilette de 30 ml. Un dans son emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#320
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 1,70 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un saphir central de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 650 / 750 -
#526
Speeltafeltje in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en marqueterie.
Table à jeux de style Louis XV aux montures en bronze et marqueterie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#252
“Cupido en Psyche”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cupidon et Psyche”. Statue en bronze.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63
Een verzilverd metalen koffie-en theeservies met gegraveerd decor. Er wordt een verzilverd dienblad aan toegevoegd.
Service à café et à thé en métal argenté à décor gravé. Nous ajoutons un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#467
Een serie van zes pochons met gechantourneerde rand. Versierd met een roestrood en verguld bloemenmotief. Arita, XIXde eeuw. We voegen een capucine-schoteltje toe met een blauw en wit floraal decor en een theekopje met blauw decor van personages in een landschap, onderaan gemerkt.
Suite de six pochons aux bords chantournés. Décorés de fleurs en rouille et or. Arita, XIXe siècle. Nous ajoutons une soucoupe capucine décorée de fleurs bleues et blanches et une tasse à thé à décor bleu de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40