Similar lots by type
-
#578
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#265Olivier Strelli en Naomi Campbell
Twee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.
Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves RocherNo longer availableEstimate: € 50/100 -
#564
“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
“Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400/600 -
#808
Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 260/300 -
#155Valentino en Arpège
“Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.
“Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#188
Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.
Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/200 -
#575
Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500/700 -
#234
Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800/1200 -
#679
“Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 140/200 -
#607
Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.
Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.No longer availableDim. 144 x 75 cmEstimate: € 30/50 -
#145Chanel No 5 en No 19.
Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.
Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#809
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/220 -
#486
Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/240 -
#217
Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600/2800 -
#577
Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400/600 -
#552
“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“L’aviation”. Une statue en bronze patinée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#736
Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.
Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 140/200 -
#684
“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#619
Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.
Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.No longer availableDim. h: 91 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#699
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#608
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#251
“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/280 -
#622Richard K. Kron
Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#620
“Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.
Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#472
“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a/80 -
#203Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1908
“La folle chanson”. Een groep van groengepatineerd brons. Met Brussels gieterijmerk.
“La folle chanson”. Groupe en bronze à patine verte. Avec cachet de fonderie bruxelloise.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 1200/1400 -
#220
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van ± 0,50 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 0,50 ct et de quatre brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 750/850 -
#18
Art deco vaas van wit aardewerk gemerkt Boch, vorm nr. niet leesbaar.
Vase art déco en faïence blanche marqué Boch. Numéro du forme illisible.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 70/80 -
#361
Een paar karaffen van geslepen Boheems kristal, rood gekleurd in de massa.
Paire de carafes en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#618
Een presenteerspiegel met Sterling zilveren montuur.
Miroir de présentation à monture en argent sterling.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 120/180 -
#561
Een balustervaas van Chinees porselein met een floraal decor. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan de basis.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral. XIXe siècle. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#293
Een putto van monochroom wit porselein. Herstelling aan de vleugel.
Putto en porcelaine monochrome blanche. Réparation à l’aile.No longer availableDim. H 13,5 cmEstimate: € 24/30 -
#157
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een paar Delftse balustervaasjes en een dekselvaas evenals een dekselvaas zonder deksel van Maastricht.
Un lot de faïences bleues et blanches comprenant des petits vases Delft - Maastricht.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#88Volkstedt (?)
Een milieu de table van meerkleurig porselein in de vorm van een mandje, gedragen door drie putti. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1930.
Milieu de table en porcelaine polychrome en forme d’une corbeille portée par trois putti. Marque sous la base. Vers 1930.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#464Karel Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Meisje met speelgoed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fille aux jouets”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#726
Een ronde salontafel van gesculpteerd notenhout met een gevlochten blad onder glas.
Table de salon ronde en noyer sculpté à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 50/80