#1
“Chant Eclair.” Een waterkan in de vorm van een haan van polychroom aardewerk. Gemerkt en genummerd.
“Chant Eclair”. Verseuse en forme de coq en faïence polychrome. Marque et numéro.No longer availableDim. h:35 cmEstimate: € 40/50 -
#111Jan CockxPeriod: 1891-1976
Een bord van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Assiette en grès polychrome. Signature au verso.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#366
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#652Frank-Ivo Van DammePeriod: °1932
“Meisje met gitaar”. Potlood op papier”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Fillette avec sa guitare”. Crayon sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 25/50 -
#73
#167Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#525Hergé
#9Octave Malfait
“Bloemrijk landschap”. Pastel. Gesigneerd.
“Paysage floral”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#219Appel
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#759Jacques BoonenPeriod: 1911 - 1968
“De mijn bij nacht” & “Hoogoven”. Een paar etsen. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“La mine la nuit” et “Haut fourneau”. Paire d’eaux-fortes. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 46 x 48 & 60 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#800
G.D. ROMAGNOSI, Generi del disitto penale, Milano, 1836, 2 vol. Nouvelle reliure.No longer availableEstimate: € 50/60