Similar lots by type
-
#401
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,90 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableEstimate: € 1750/1950 -
#90
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200/300 -
#380
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 200/300 -
#305
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een wit gouden Arabisch letterteken.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc avec calligraphie arabe.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 350/450 -
#385
Vier 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Quatre bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 14,80 gEstimate: € 300/400 -
#285
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en twee beige parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de deux perles beiges.No longer availableEstimate: € 1350/1450 -
#35
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 250/350 -
#12
Vier diverse lampenvoeten van crackleware porselein met diverse monochrome kleuren. Medio XXste eeuw. Chinees werk.
Quatre pieds de lampe en porcelaine craquelée de différentes couleurs monochromes. Travail chinois, milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#125
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,38 gEstimate: € 280/350 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en vier parels van verschillende kleuren roze.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de quatre perles de différentes couleurs rose.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1750/1850 -
#365
Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260/350 -
#295
Twee trouwringen van wit en geel metaal één bezet met negen briljantjes.
Deux alliances en métal blanc et jaune, dont une sertie de neuf petits brillants.No longer availableDim. 19,74 gEstimate: € 200/300 -
#30
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 250/350 -
#235
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400/500 -
#215
Een 22 karaats geel gouden ring bezet met embleem van Rolex.
Bague en or jaune 22 ct à l’emblème de Rolex.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 100/150 -
#275
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#185
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300/400 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring met embleem van Medussa.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse.No longer availableDim. 17,17 gEstimate: € 350/450 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130/200 -
#225
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van het embleem van Louis Vuitton bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Louis Vuitton serties de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 400/500 -
#280
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 1,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableEstimate: € 2200/2400 -
#175
Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.
Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#15
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#625H. Christophe & Etienne
Een harmonium van gesculpteerd eikenhout met ivoren toetsen. Slijtage.
Harmonium en chêne sculpté. Clavier en ivoire. Usures.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 120/200 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à/700 -
#311Val St. Lambert
Een lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.
Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#468Hergé
“De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Reeks 1 t/m 7.
“De guitenstreken van Kwik en Flupke”. Série 1 à 7.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#63
Een groot lot biscuit beeldjes waaronder één van Capodimonte.
Grand lot de statuettes en biscuit dont une de Capodimonte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#323
Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit twee kandelaars in de vorm van Korinthische zuilen, een sauskom, een stolp, een coupe, twee eierdopjes en twee mandjes.
Lot varié de métal argenté comprenant deux bougeoirs en forme de colonnes corinthiennes, une saucière, un globe, une coupe, deux coquetiers et deux paniers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#709Serge Creuz
“Bloesems”. Zeefdruk. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 144/170 buiten de plaat.
“Fleurs”. Sérigraphie. Signée et numérotée 144/170 hors planche.No longer availableDim. 42,5 x 55,5 cmEstimate: € 25/40 -
#836
Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/120 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,25 ct.
Bracelet à maillons en or jaune serti de brillants ayant un poids total de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 19,08 gEstimate: € 600/800 -
#409
“Kat op vuilnisbak”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd V.G.
“Chat sur la poubelle”. Huile sur toile. Monogramme V.G.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#211Carrs, Sheffield
Een sterling zilveren bestek voor twaalf personen in mahoniehouten bestekkoffer. Gewicht zonder de messen.
Couvert en argent sterling pour douze personnes. Dans une ménagère en acajou. Poids sans couteaux.No longer availableDim. ± 6500 gEstimate: € 3500/4500 -
#234Collet
“Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 113 x 83 cmEstimate: € 120/180