#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#631Rosenthal, Studio LiniEen kleurloos kristallen glasservies bestaande uit: 11 x Water, Rode wijn en Champagne, en 12 witte wijn glazen.
A colorless crystal glass set consisting of: 11 x water, red wine, and Champagne glasses, and 12 white wine glasses.No longer availableDim. H: 19-23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#753Een set van 2 plaasteren afgietsels van handen op houten blokken.
#137Een Russisch icoon van St. Pieter. 18de eeuws. Ouderdomschade.
A Russian icon of St. Peter. 18th century. Shows signs of aging.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 270 / 350 -
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#573Adolphe Everaerts“Monographie de l’Hôtel-de-ville de Louvain. 1448-1872.illustrée de 48 planches et 3 photographies représentant environ 700 sujets. Par Adolphe Everaerts D’après les documents laissés par son frère Dominique Everaerts, restaurateur de ce magnifique monument”. Ed. Veuve Ickx et Ferdinand Fils, Leuven 1872. Goede staat, geschaafde hard cover.
"Monograph of the Town Hall of Leuven. 1448-1872.Illustrated with 48 plates and 3 photographs depicting around 700 subjects. By Adolphe Everaerts, based on the documents left by his brother Dominique Everaerts, restorer of this magnificent monument. Published by Veuve Ickx et Ferdinand Fils, Leuven 1872. Good condition, slightly worn hardcover."No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 150 / 300 -
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#377Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versierigen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.
Crucifix made of twisted pearwood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#628HutchenreuterEen porseleinen servies, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril) volledig voor 12 personen, ontbijt, desert, etc... 84 stuks in totaal.
A porcelain dinnerware set, Model Scala, Leonard (Paris; Decor Estoril), complete for 12 people, including breakfast, dessert, etc... A total of 84 pieces.No longer availableEstimate: € 200 / 300