#790RoskopfTwee zakhorloges waarvan één op staander met op de achterkant een trein en leeuw. En één met klein beschadiging aan wijzerplaat.
Two pocket watches, one of which is on a stand with a train and lion on the back. The other one has a small damage on the dial.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#576NainEen handgeknoopt Perzisch tapijt, provenance Nain, genummerd A 734.
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#341Twee groepjes van veelkleurig biscuit. Portugees werk.
Two groups of multi-colored biscuit. Portuguese work.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#171Lachenal & Co. London“Accordeaphone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Accordeaphone met celluloid belegd en bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London”. Een uniek instrument waarvan slechts 8 werden gemaakt. Begin 20e eeuw.
"Accordeaphone." A wooden and leather sculpted Accordeaphone with celluloid inlays and accompanying leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London." A unique instrument of which only 8 were made. Early 20th century.No longer availableDim. 24 x 33 x 24cmEstimate: € 3500 / 5000 -
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70