#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#703Een Imari porseleinen bord.
An Imari porcelain plate.No longer availableDim. Ø 17.5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#188Een mandje op voet van massief zilver, ajour gewerkt en met een druivenrankenmotief. Duitse keuren, 800/1000.
A basket on a foot made of solid silver, worked in openwork and decorated with a grapevine motif. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. H. 15, Ø 21 cm 460 gEstimate: € 180 / 220 -
#577Mappin & WebbEen paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
A pair of table lamps in George I style made of silver-plated metal. Original electrical wiring and lampshades. Marked.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#78Een bronzen verguld schouwgarnituur onder glazen stolp. Afgebeeld figuur met boek en organisch decor in het reliëf. Klokje vermoedelijk defect.
A bronze sculpted and gilded mantel garniture under a glass dome. Depicted figure with a book and organic relief decoration. Clock presumably not working.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 150 -
#287Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#526Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#642Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#387Een verzameling van 12 militaire insignes, koper, metaal en zilver, U.S., Canada e.d., ‘44-’45, Camp Top Hat L.O.
A collection of 12 military insignias, copper, metal, and silver, U.S., Canada, etc., '44-'45, Camp Top Hat L.O.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80