#258Elli MalevoltiEen uit kunststof gesculpteerd beeld van een roofvogel. Gemerkt Malevolti Italy.
#290Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 500 -
#385KienzleEen bronzen 7-dagen tafelklok. Gemerkt. Jaren ‘50.
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#243Zes verschillende grote en kleine stukjes koraal.
Six different large and small pieces of coral.No longer availableDim. 33 x 34 cm. e.a.Estimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats witgouden schakelketting.
An 18 carat white gold link chain.No longer availableDim. 29,66 gEstimate: € 900 / 1000 -
#603Een kleine Madonna met Kind van gebeeldhouwd hout, omringd door vier engelen en achter glas ingelijst. Vergulde details en met wapenschildje.
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#530Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
A pair of oval amethysts with a total weight of approximately 4.12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500