Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Appeleters bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Draag een handtekening links onderaan en met een toeschrijving aan “A. (sic) Van Schendel 1680-1742”.
Petrus Van Schendel

“Appeleters bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Draag een handtekening links onderaan en met een toeschrijving aan “A. (sic) Van Schendel 1680-1742”.

"Apple Eaters by Candlelight". Oil on panel. Bears a signature in the bottom left corner and attributed to "A.(sic) Van Schendel 1680-1742".
Dim. 27 x 24 cm
SKU: 2908230524.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #524
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #649
    Laeremans

    “Ons dagelijks brood”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd “Laeremans”.

    "Our daily bread". A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom "Laeremans".
    No longer available
    Dim. 18 x 25cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1

    Een stel van 2 laat 19e eeuwse Staffordshire dogs, niet gemerkt.

    A pair of two late 19th-century Staffordshire dogs, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    Georges Averhals

    “Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.

    "Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 14 x 16cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #256

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #466
    Vibia

    Een vintage goudkleurige stalamp. In hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.

    A vintage gold-colored floor lamp. Adjustable in height, marked "Vibia".
    No longer available
    Dim. 120cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.

    Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #490

    Een halssnoer met bijpassende armband van zilver en met 18 karaats geelgouden tussenstukken en slotjes.

    A necklace with a matching bracelet made of silver, with 18 carat yellow gold intermediary pieces and clasps.
    No longer available
    Dim. 83,56 g gezamenlijk
    Estimate: € 350 / 450
  • #634
    Laeremans

    “Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.

    "Starr .44 Percussion revolver 1876". A painting, watercolor on paper, signed "Laeremans".
    No longer available
    Dim. 23 x 32cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #253

    Een lot van 7 tafel-en wandklokken.

    A lot of 7 table and wall clocks.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #509

    ‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?

    "View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.
    No longer available
    Dim. h 13 x b 18 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #457

    Een vintage bureaulamp met buigzame arm in chrome uitvoering.

    A vintage desk lamp with a flexible arm in chrome finish.
    No longer available
    Dim. 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #796

    Een pianostoeltje met lederen zitting.

    A piano stool with leather seat.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More