#437Coca ColaEen retro Coco Cola lichtreclame.
A retro Coca Cola neon sign.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#104“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Sailboat". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Pendule naar Moreau.
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#34Vijf gravures: een topografisch zicht van Venetië naar de XVIIde eeuw. Theo Beerendonk. “Een oude hoeve”. C. Marstboom. “Veldweg”. Lino. Frans Masereel. “Raritäten”. Lino. Felix Timmermans. “µtorenwachter’s nieuwjaarswens. Een geïllustreerd gedicht.
Five engravings: a topographical view of Venice from the 17th century. Theo Beerendonk. "An old farmhouse". C. Marstboom. "Field path". Lino. Frans Masereel. "Rarities". Lino. Felix Timmermans. "Tower watchman's New Year's wish. An illustrated poem.No longer availableDim. 15 x 18 cm - 38 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#110Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 24 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een centrale briljant van +- 0,60 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 24 old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct., and a central brilliant cut diamond of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#522Frank Sandford‘Naakt met sjaal’, olie op doek, getekend Frank L. Sandford. Mist enkele verfschilfers.
'Nude with Scarf', oil on canvas, signed by Frank L. Sandford. Missing some paint flakes.No longer availableDim. h 61 x b 51 cmEstimate: € 300 / 400