#738Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage Glamor diamond-shaped lamp from the second half of the previous century.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#587Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
Two albums with Belgian first day covers, 186 pieces.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#162Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. In Romantisch gesculpteerd kader. Gesigneerd “Anna Cuperus”.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. In a romantically sculpted frame. Signed "Anna Cuperus".No longer availableDim. 66 x 82cmEstimate: € 300 / 400 -
#101Comptoir General Mon H RiondetEen brons vergulde cartelklok, gemerkt comptoir general Mon H Riondet.
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#255Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#636BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Edge wear.No longer availableDim. 144 x 110 cmEstimate: € 60 / 80