#770Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#641Een paar langgerekte Massai voorouderbeelden van hardhout. Afrikaans werk. Mombassa, Kenia. Voetstuk afgebroken.
A pair of elongated Maasai ancestral figures made of hardwood. African craftsmanship. From Mombasa, Kenya. Pedestal broken.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 100 / 120 -
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#504MilotaAbstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#164Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#596Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#746Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.No longer availableDim. 47 x 44 x 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
A Louis XV style wooden secretaire with extendable writing tablet, 3 drawers and a white marble top decorated with bronze ornaments.No longer availableDim. 97 x 75 x 51cmEstimate: € 120 / 180