#29Frits MondriaanBoszicht bij Herfst, olieverf op doek.
#506Een Oosters wollen tapijt.
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#727RobbedoesEen lot van 11 Robbedoes hardcover albums met verzamelde nummers. nr 130-134 & 139. En 160, 162, 165, 166, 170.
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#237Val St-LambertUitgebreid glasservies van geslepen, model Louis-Philippe. Waaronder: 13 champagne glazen, 28 witte wijnglazen en 13 rode wijnglazen.
#153Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Pendule naar Moreau.
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
#240Een 14 karaats roze gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
A 14 karat rose gold necklace with a pendant in the shape of an archer.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#215DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. Gemerkt. Met stoftas. Gebruikssporen en slijtage aan de aanhechting van de handvaten.
A handbag made of dark brown leather. Marked. Comes with a dust bag. Signs of use and wear at the attachment of the handles.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#367Een Val Saint Lambert glaspasta vaas uit het midden van de vorige eeuw, rose in de massa gekleurd.
A Val Saint Lambert glass paste vase from the mid-20th century, colored pink throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30