#432“A Hossegor (Landes)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht op de verso.
A Hossegor (Landes). Huile sur toile. Signée et dédicacée au dos.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#335Een paar 18 K wit en geelgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc et jaune 18 K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 350 -
Fauteuil Régence recouvert de gobelin. Décor d'oiseau de paradis et scène allégorique.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 150 -
#363Een schaal van meerkleurig glaspasta.
#223“Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
#306Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils.
Une paire de fauteuils convertibles sculptés.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.
Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et longue chaîne plaquée or.No longer availableDim. bruto 33,15 g Ø 3,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#508Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60