Other lots in this auction
-
#51Moustier
Langwerpige schotel van aardewerk met een groen en sepia decor van personages, dieren en bloemen en met gechantourneerde rand. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt. Een randschilfer.
Plat allongé en faïence à décor vert et sépia de personnages, animaux et fleurs et au rebord noirci. XVIIIème siècle. Marqué en bas. Un éclat au bord.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60/80 -
#576
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#318
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.
Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.No longer availableDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40/60 -
#93
“Lorenzo di Medici, naar Michelangelo.” Bronzen beeldje.
"Lorenzo di Medici, d’après Michel-Ange." Statuette en bronze.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100/150 -
#617
Lot 3 Chinees porseleinen vazen, diverse kleuren, krijgstaferelen, grootste vaas lichte schilferschade bovenrand, markeringen onderaan.
Lot de 3 vases en porcelaine de Chine, couleurs variées, scènes de bataille, le plus grand vase présente de légers éclats sur le bord supérieur, des marques en bas.No longer availableDim. h34cm x b17cmEstimate: € 120/200 -
#258A.C.F
Een kaststel met klok van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet van de vazen. Kleine schade aan de sleutelingang, maar in goede werkende staat. Met slinger..
Une pendule serti d'une horloge et deux vases en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué à la base des vases. Dégât léger à l'entrée de la clé, mais en bon état de marche. Avec balancier.No longer availableDim. h 41 cm x2 & h 24 cmEstimate: € 60/120 -
#3Delfts blauw
Bord van Delfts blauw, gemarkeerd 1653-1953 met een blauw en wit decor van bloemen.
Assiette bleu de Delft, poinçonnée 1653-1953 à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 35/45 -
#252Gaby Da PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 50/100 -
#186
Eikenhouten tweedeurkast. Mooie paneeldeuren met barok lijstwerk. Duitsland, begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en chêne. Belles portes à panneaux avec moulures baroques. Allemagne, début XIXème siècle.No longer availableDim. 195x62x200 cmEstimate: € 200/300 -
#179Julien StappersPeriod: 1875-1960
“Een weelderig bloemenstilleven in gesculpteerde vaas.” Ovaal, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Une somptueuse nature morte florale dans un vase sculpté." Ovale, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 80 cmEstimate: € 300/500 -
#426
Een paar Engelse notenhouten stoelen. Klauwpoten en mooi gebeeldhouwde rug.
Une paire de chaises anglaises en noyer. Pieds griffes et dossier joliment sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 150/200 -
#336Thonet
Een serie van zes pubstoelen van stoomgebogen hout, drie met beklede rug, drie met open rug. Zittingen bekleed met similileder. Gemerkt. Op aanvraag zijn er nog heel wat meer te verkrijgen.
Une série de six chaises de pub en bois courbé à la vapeur, trois à dossier rembourré, trois à dossier ouvert. Sièges recouverts de simili cuir. Marquées. Beaucoup d'autres sont disponibles sur demande.No longer availableEstimate: € 60/100