Other lots in this auction
-
#342
Een diorama in veelhoekig koepeltje van glas in lood.
Diorama dans une petite vitrine en vitrail.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/220 -
#254
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Port de pêche". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#546Samuel MartiPeriod: 1922 -
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 1400/1600 -
#387
Een vaas van blauw Booms glas met antiek-Egyptisch geïnspireerde figuren in een vergulde fries.
Un vase en verre bleu de Boom avec des personnages antiques d'inspiration égyptienne dans une large frise.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#31
Een siervaasje van blauw glas, rijkelijk gedecoreerd met koperen sierwerk.
Un vase décoratif en verre bleu, richement décoré d'ornements en cuivre.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 35/45 -
#136
Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500/800 -
#525
Een kristallen sac-à-perles luchter met zes externe lichtpunten en twee bijpassende wandlichten (één interne spiegel manco). Lodewijk XVI-stijl.
Un lustre sac-à-perles en cristal avec six points lumineux extérieurs et deux appliques assorties (il manque un miroir intérieur). Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 250/400 -
#578
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
Un vase balustre en poterie de Nankin.No longer availableDim. H:46cmEstimate: € 80/100 -
#224Guy CambierPeriod: 1923 - 2008
“Landbouwers op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les agriculteurs dans le champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#434J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#13Capodimonte
Een koets van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Salvestrini. Gemerkt en gedateerd 1991.
Un chariot en plastique italien multicolore, conçu par Salvestrini. Marqué et daté 1991.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#691
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50/70