Similar lots by type
-
#634“Collage met goud en zwart”. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘71.
"Collage en or et noir". Signé et daté '71 au verso.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629Felix Timmermans“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#302W. Ooms“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
"Intérieur". Technique mixte sur papier. Signé et daté '41.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642Charles MertensPeriod: 1865 - 1919“Aan de Theems”. Een potloodtekening op papier. Gemonogrammeerd.
"Sur la Tamise". Un dessin au crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 32,5 x 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#329Frans Van ImmerseelDrie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75 / 90 -
#74Twee miniatuur portretjes. Een van de kadertjes in twee gebroken.
Deux portraits miniatures. L'un des cadres s'est cassé en deux.No longer availableDim. Ø 8 - 10 cmEstimate: € 150 / 200 -
#12Edward Van Mieghem“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#44Urbain GerloPeriod: 1897 - 1986“Knotwilgen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Saules en pot". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#279Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#34Constant De Swerts“Knikkerende jongen”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Garçon jouant aux marbres". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 15 x 41 cmEstimate: € 45 / 55 -
#64Karel De Swerts“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#589Een antieke Japanse houtsnede met verhaal.
Une gravure sur bois japonaise antique avec une histoire.No longer availableDim. 20 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#282Joz. De Swerts“Vrouwelijk naakt”. Sanguinekrijt op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Sanguine sur papier. Signée.No longer availableDim. 64 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#29Karel De Swerts“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#399Een kleurenlithografie, genummerd 5/6 en onleesbaar gesigneerd.
Une lithographie en couleurs, numérotée 5/6 et signée de manière illisible.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 45 / 55 -
#111Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#474“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableDim. 20x15 cm30x24 cm33x23 cmEstimate: € 200 / 220 -
#324Frans Hens“Zeilboot aan het strand”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Voilier sur la plage". Une gravure. Signée et datée '84.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#39Karel De Swerts“Ludwig van Beethoven”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
"Ludwig van Beethoven". Un dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#59Constant De Swerts“Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.
"Vase aux fleurs de paille". Une aquarelle. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Hugo HeyensPeriod: 1942-1987“Vrouwtje met mand”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd Lindos, 1984.
"Femme au panier". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté Lindos 1984.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#269Joz. De Swerts“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#260Een 18 K wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,54 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 400 / 500 -
#434Pol MaraPeriod: 1920-1998“Le miroir parfait”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
"Le miroir parfait". Technique mixte. Signé et daté '72.No longer availableDim. 32 x 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#136Een Louis XV vitrinekastje op leunhoogte in gefineerd notenhout met marketterie-inlegwerk van ruiten in fruithout onderaan de beglaasde deur, verguld bronzen beslag, gewelfde schuine pootjes.
Vitrine à hauteur d’appui Louis XV en placage de noyer avec incrustations de marqueterie de forme losange de bois fruitier au bas de la porte vitrée, garnitures en bronze doré, pieds galbés.No longer availableDim. 166 x 73 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#643Val Saint LambertEen paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
Un bol à fruits en verre violet sur une grande soucoupe. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 & 33 cmEstimate: € 45 / 60 -
#178Haviland, LimogesEen uitgebreid servies van wit porselein met een fijn veelkleurig decor van bloeiende takken en met getorste ribben. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Service en porcelaine blanche à délicat décor de branches fleuries et de côtes torses. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#604Twee antieke glazen stolpen met kruisbeelden.
Deux anciennes cloches en verre avec crucifix.No longer availableDim. h: 54 & 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#480Louis VuittonEen halfronde handtas met originele stofzak.
Un sac à main semi-circulaire avec dustbag d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#166Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#600Val Saint-LambertZes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Archangelus, SpainDrie openklappende bijzettafeltjes, het blad versierd met inlegwerk. Twee in houder.
Trois tables d'appoint pliantes, la tablette ornée de marqueterie. Deux dans un support.No longer availableDim. 48 x 44 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#353Twee op bamboe geschreven Hindoeistische verhalen met tekeningen.
Deux histoires hindoues avec des dessins écrits sur du bambou.No longer availableDim. l: 27 & 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#285Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.
Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 100 / 140

