Similar lots by type
-
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#336
Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.
Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#211
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#770
Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40/50 -
#780
Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#419
Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#661
Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.
Figure indienne en grès coulé et polychrome.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 300/500 -
#689
Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd met florale motieven.
Vase en faïence polychrome décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#668
Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#734
“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#475
“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#693
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#775
Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#771
“Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).
“Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 240/300 -
#698
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#485
Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#750
Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/50 -
#745Capodimonte
Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#679
Een z.g. Fat Lady van terracotta. Naar de Tang.
Statuette d’une femme, dite Fat Lady en terre cuite. D’après l’époque T’ang.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#757Govancroft, Glasgow
Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#797
Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 50/80 -
#445
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#696
Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#86
Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#800
Een paar fauteuils van gebeitst eikenhout met stoffen bekleding in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils en chêne patiné recouvert de tissu. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#461
Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.
Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#493
Een ebbenhouten olifant met ivoren slagtanden. Afrikaans werk. Beschadigingen.
Eléphant en ébène aux défenses en ivoire. Travail africain. Dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#301Albert PoelsPeriod: 1903 - 1984
“Oktober 44 - maart 45”. Een beeld van gepatineerd plaaster als herdenking aan de Nederlandse oorlogswinter. Gesigneerd en gedateerd 1945. Kleine beschadigingen.
“Octobre 44 - mars 45”. Sculpture en plâtre patiné commémorant l’hiver de guerre aux Pays Bas. Signée et datée 1945. Petits usures.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#57
Vier mahoniehouten theedozen in diverse uitvoeringen en formaten, waarvan drie met een mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Quatre boîtes à thé diverses dont trois aux couvercles de style Mansard. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#738
Een figuur met een stierenkop en een masker van gesculpteerd hout. Indonesië.
Statuette d’un personnage à la tête de taureau et une masque un bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#519
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#733
Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.
Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#130
Een halssnoer in de vorm van een jaguar van zilver in originele doos. Galeria del Museo. Lima, Peru
Collier en forme de jaguar en argent. Dans la boîte d’origine de la Galeria del Museo. Lima, Pérou.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 80/150 -
#99
“Blue jay”, “American Flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten.
“Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois estampes américaines anciennes.No longer availableEstimate: € 40/60