Other lots in this auction
-
#559
Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
Régulateur à pendule en bois et verre, décoré d'un cheval au sommet.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Boeije
“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#296
Twee verschillende eikenhouten zeteltjes, bekleed met groen kunstleder.
Deux sièges en chêne différents, recouverts de cuir artificiel vert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#22Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
"Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#420
Een paar zeshoekige vazen van Satsuma-aardewerk, versierd met decor van figuren. Begin XXe eeuw.
Paire de vases hexagonaux en faïence de Satsuma, à décor de personnages. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496
Een eikenhouten eendeurskast met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Une armoire à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture. XIXème siècle.No longer availableDim. 117 x 62 x 84 cmEstimate: € 50 / 100 -
#478
“Staande Koning en Koningin”. Twee fijn gesculpteerde houten beelden. Baule, Ivoorkust.
Roi et Reine debout. Deux statues en bois finement sculptées. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 350 / 500 -
#250
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en een vierkante smaragd van +- 1,14 ct. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,90 ct et d'une émeraude carrée de +- 1,14 ct Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#610
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#143Jean-Ossaye Mombur
“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#357
“Madonna’s”. Drie identieke wassen beelden onder een stolp.
"Madones". Trois figures de cire identiques sous une cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538
Met de tang gebogen Italiaanse glazen schaal.
Bol en verre italien plié à la pince.No longer availableDim. Ø 57 cmEstimate: € 40 / 60