#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#395Jäger, EisenbergEen serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.
Un service en porcelaine allemande à décor à l’immortelle de Saxe, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#33Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
#275Een rood- en geelkoperen aquamanile.
#17Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
#362“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 80