Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.
Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.

Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.

Sculpture Art Déco de deux poissons-anges en bronze sur un socle en marbre.
Dim. H. 30 cm
SKU: 2501220281.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #111

    “Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.

    Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #408

    Een kalebas met lederen riem en versierd met kraaltjes van de Masaï, Kenia.

    Une gourde avec une ceinture en cuir et décorée de perles des Maasai, Kenya.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Een lot Chinees en Japans porselein bestaande uit drie borden (Ø 22 cm) en twee Imarivazen waarvan een deksel.

    Lot en porcelaine de Chine et du Japon composé de trois assiettes (Ø 22 cm) et de deux vases Imari dont un avec couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #339
    R. Brunef

    “Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #180

    Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 11,50 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #72
    Jan Van der Aa

    “Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #3
    Boch

    Art deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.

    Vase art déco, marqué et numéroté D5461.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #78

    Een paar metalen eenden.

    Une paire de canards en métal.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #216

    Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.

    Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. H:95cm(stoel) Dim:76x76x72(tafel)
    Estimate: € 80 / 100
  • #419

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.

    “Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #504

    “Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.

    “Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.
    No longer available
    Dim. 93 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    Een Zuid-Franse processielantaarn van smeedijzer op houten stok. XIXe eeuw.

    Lanterne de procession en fer forgé du sud de la France sur un bâton en bois. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 210 cm
    Estimate: € 140 / 160
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More