Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.
Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.

Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.

Sculpture Art Déco de deux poissons-anges en bronze sur un socle en marbre.
Dim. H. 30 cm
SKU: 2501220281.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #25

    Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un poisson en terre vernissée blanche. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52

    “De siroopslikker”. Olieverf op paneel.

    « L'avaleuse de sirop ». Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #113

    Een toiletstel van vermeil, bestaande uit drie potjes met gegraveerd kleurloos kristal, vier borstels, een handspiegel en een kam. Londense keuren, makersmerk A&Co.

    Ensemble de toilette en vermeil composé de trois pots avec cristal incolore gravé, quatre brosses, un miroir à main et un peigne. Poinçons de Londres, marque de fabricant A&Co.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #625

    Een dekselvaasje van chinees porselein.

    Vase à couvercle en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #49

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.

    “Nature morte florale”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #170

    Een 18 K geelgouden ring in de vorm van panters bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct en forme de panthères sertie de diamants d'un poids total de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,75 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #64
    Cornelis Koning
    Period: 1893 - 1951

    “Meisje met rode strik”. Olieverf op doek. Vermoedelijk jaren ‘40.

    Fille à l'arc rouge. Huile sur toile. Probablement années 1940.
    No longer available
    Dim. 62 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #453

    Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à pommade en porcelaine de Chine en forme de pêche à l'exemple de la famille noire. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #155
    Daum, France

    Een kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.

    Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #638

    Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.

    Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #287
    Val Saint Lambert

    Een getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.

    Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. 16,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #154
    Georges Teugels

    “Kippen Op Het Erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More