#140Een paar 18 K wit en geelgouden trouwringen.
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#78Een paar metalen eenden.
#362“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#580Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een grote parel.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct. et d'une grosse perle.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 650 / 700 -
#412“Vissersboten onder gebladerte”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Bateaux de pêche sous feuillage”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#585“Amor”. Een metalen engel.
“Amor”. Un ange de métal.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#503“Gestileerd naakt”. Een beeld van zwartgepatineerd hout op marmeren voet. Draagt monogram ‘EB’. In de stijl van Béothy.
“Nu stylisé”. Statue en bois patiné noir sur socle en marbre. Porte le monogramme 'EB'. Dans le goût de Béothy.No longer availableDim. h: 45 x 12 x 12 cmEstimate: € 300 / 500 -
#301Een schrijfset met gedraaide handvaten in origineel etui.
#377“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
#211DelvauxEen bordeaux lederen ceintuur met stofzakje. Maat 95.
#49“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 120