#329
Assiette en porcelaine multicolore, à décor d'armoiries et de fleurs. Dans l'esprit d'Edmé Samson. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5
#574W.T. DaveyPeriod: 1818 - 1890
#612
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#257
Een decoratief Engels percussiegeweer. Met munt van George VI.
#570
Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
#695
Een kleine kopie van een Friese staartklok.
#217
“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
#100
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille marquise de +-1,05 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#196
Een antieke eikenhouten tafel met twee gesculpteerde laden.
Une table ancienne en chêne avec deux tiroirs sculptés.No longer availableDim. 85 x 162 x 55 cmEstimate: € 45 / 60 -
#494
#580
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct. et d'une grosse perle.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 650 / 700