#597Een paar Nanking porseleinen balustervazen met decor van een veldslag. Eén restauratie aan de rand.
#404Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#615Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.
#251Van DuijnEen paar getorste vazen in delfts blauw-wit porselein met een bloemen decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases torsadés en faïence bleue de Delft à décor floral. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 35cmEstimate: € 120 / 140 -
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#278Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.
#182Een schaaltje gemerkt F. De Leeuw, een pollepel met Belgische keur en een art nouveau taartschep in etui met Franse keur en makersmerk ARD Joseph Crossard. Alle van zilver.
Petit plat avec la marque F. De Leeuw, une louche aux poinçons belges et une pelle à tarte art nouveau dans son étui avec poinçon français et poinçon d’orfèvre ARD Joseh Crossard. Toutes les pièces en argent.No longer availableDim. 695 gEstimate: € 250 / 350 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
#94Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Paysage d'automne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 40 / 60