Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Art deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.
Art deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.
Boch

Art deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.

Vase art déco, marqué et numéroté D5461.
SKU: 2501220003.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #478

    “Hotei met waaier”. Een fijn gesculpteerde en deels gepolychromeerde netsuke. Onderaan gesigneerd. Japan, omstreeks 1900.

    Hotei à l'éventail. Netsuke finement sculpté et en partie polychrome. Signé en bas. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 4,6 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #191
    Mangani

    Een grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.

    Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #577

    Een lot bestaande uit een paar Imaridekselvazen en een olielamp van Imariporselein. Barsten en scheurtjes.

    Lot composé d'une paire de vases à couvercle Imari et d'une lampe à huile en porcelaine imari. Fissures et cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm - 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    Een paar gepatineerd bronzen boekensteunen, getooid met leeuwinnen.

    Paire de serre-livre en bronze patiné, décorés par des lionnes.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #292
    Alle Zoethout
    Period: 1906 - 1957

    “Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    “Vue du moulin à vent”. Huile sur toile. Signée et datée '44.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #676

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 175 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #475
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.

    Carpette persane en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 115 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #243

    Een kannetje en een bord van Straatsburgs aardewerk. Begin XIXe eeuw.

    Cruche et assiette en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #355

    “Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.

    “Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.
    No longer available
    Dim. 71 x 54 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #411

    Twee houten vruchtbaarheidspoppen gemonteerd op een stuk leisteen. Ashanti, Ghana.

    Deux poupées de fertilité en bois montées sur un morceau d'ardoise. Ashanti, Ghana.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een reeks van zes grote en zes kleine keukenpotten van aardewerk met blauw op witte decors. Gaaf en met deksels.

    Ensemble de six grands et six petits pots de cuisine en faïence à décors bleu sur blanc. Intacts et avec couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #66

    Een ronde Engelse boekenstandaard.

    Un présentoir à livres anglais rond.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More