Other lots in this auction
-
#281Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.
Sculpture Art Déco de deux poissons-anges en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 55 / 65 -
#608Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.
Un Bouddha assis en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 33cmEstimate: € 50 / 80 -
#681Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. De forme balustre à motif côtelé et à base ronde. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#609J. De Meyer“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382“Stilleven langs een vijver”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Heullant’.
“Nature morte au bord d'un étang”. Huile sur toile. Signé 'Heullant'.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 100 / 180 -
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange près de Gand. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403Een vaas van Satsuma-aardewerk met meerkleurig en vergld decor van diverse personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor multicolore et doré de divers personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#562Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Drie vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 75 / 100 -
#64Cornelis KoningPeriod: 1893 - 1951“Meisje met rode strik”. Olieverf op doek. Vermoedelijk jaren ‘40.
Fille à l'arc rouge. Huile sur toile. Probablement années 1940.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#194Mobili ColomboEen gelakte presenteerkast met versierd met twee paneeldeuren naast en twee kleine paneeldeuren onder de drie glazen legplanken. versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie, vergulde monturen en bovenaan met gebroken fronton.
Une vitrine laquée ornée de deux portes à panneaux à côté et de deux petites portes à panneaux en dessous des trois étagères en verre. Ornée de décorations peintes à la main en imitation malachite, cadres dorés et en haut avec fronton brisé .No longer availableDim. 230 x 215 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#573Bayel, FranceEen kleurloos kristallen glasservies met gesatineerde voet in de vorm van een vrouwelijk naakt. Zes waterglazen, zes wijnglazen en vijf champagnefluiten. Gemerkt.
Un verre en cristal incolore à base satinée en forme de nu féminin. Six verres à eau, six verres à vin et cinq flûtes à champagne. Marqué.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#327Twee art deco brievenhouders, waarbij één met marmeren basis en één met onyx.
Deux porte-lettres art déco, un avec socle en marbre et un avec onyx.No longer availableEstimate: € 30 / 40


