Other lots in this auction
-
#528
Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.
Une table basse rectangulaire chromée avec deux plateaux en verre fumé.No longer availableDim. 37 x 130 x 70 cmEstimate: € 40/50 -
#499
“Compositie 774”/ Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
“Composition 774”/ Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 180/220 -
#156
Een eetkamer met wortelnootfineer met gebeeldhouwde poten en motieven, bestaande uit een verlengbare eettafel met zes stoelen en twee armstoelen en een buffetkast met twee gebogen paneeldeurtjes en een lade, geflankeerd door twee grote paneeldeuren.
Salle à manger en placage de ronce de noyer à pieds et motifs sculptés, comprenant une table à manger à rallonges avec six chaises et deux fauteuils et un buffet à deux portes à panneaux galbés et un tiroir, flanqué de deux grandes portes à panneaux .No longer availableDim. 120 x 168 x 53 cm en 130 x 100 cmEstimate: € 350/500 -
#143J. Dauvergne
Een art deco groep met voorstelling van Artemis die jaagt op twee gemzen. Zamak op meersoortig marmer.
Groupe art déco représentant Artémis chassant deux chamois. Zamak sur marbre de couleurs différentes.No longer availableDim. 84 cm x 17 cm x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#170
Een 18 K geelgouden ring in de vorm van panters bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct en forme de panthères sertie de diamants d'un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 300/400 -
#497
Vier verschillende borden van Chinees porselein met blauw op witte decors. Tijdperk Qianlong.
Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Époque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 80/120 -
#79Johannes TheunsPeriod: 1877 - 1961
“Christus met de doornkroon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le Christ à la couronne d'épines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#248
Een terrine op schotel van Straatsburgs aardewerk. Vroeg XIXe eeuw.
Une terrine sur soucoupe en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#129
“Portretten van een burgerkoppel”. Olieverf op doek. XIXe eeuw, toegeschreven aan Nicaise De Keyser (1813 - 1887)
Portraits d'un couple civil. Huile sur toile. XIXème siècle, attribué à Nicaise De Keyser (1813 - 1887)No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 250/400 -
#404Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#409Jan Van Gesins (?)
“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een 18 K geelgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,15 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 400/450