#112Rudi de VosPeriod: °1944
“Strandstoelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#581
Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#504Milota
Abstract gemengde techniek uit 1972, op papier. Gesigneerd.
Abstract mixed media artwork from 1972, on paper. Signed.No longer availableDim. 52 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#52Rudi de VosPeriod: °1944
“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Tennis in Boom". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#363
Twee parfumflesjes van Gauthier.
Two perfume bottles by Gauthier.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#108
Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#170
Een 18 karaats witgouden schakelketting.
An 18 carat white gold link chain.No longer availableDim. 29,66 gEstimate: € 900/1000 -
#23
Een gevarieerd lot van 5 wandelstokken waarvan 2 volledig in hout, 1 met koperen handvat met de voorstelling van een aap, 1 met een hoornen handvat en 1 met verzilverde kop.
A varied lot of 5 walking sticks, including 2 fully made of wood, 1 with a copper handle depicting a monkey, 1 with a horn handle, and 1 with a silver-plated head.No longer availableDim. h 101 cmEstimate: € 40/60 -
#31
Een vintage camera model Super Ricohflex met lederen tas.
A vintage camera model Super Ricohflex with leather case.No longer availableDim. 14 x 12cmEstimate: € 50/100 -
#415
Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
#419
“Vogel en fruit”. Een paar schilderingen, olieverf op paneel. Eind 19e eeuw.
#115
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)