Similar lots by type
-
#399Jaak Gorus“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#519Salvador DaliEen lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Une lithographie signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#102Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.
Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.No longer availableDim. 165 x 121 cmEstimate: € 130 / 150 -
#464Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
Une paire de gravures sur bois japonais, représentations érotiques.No longer availableDim. 33,5 x 23,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#604“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
”Personnages dans un décor”. Une paire de gravures sur bois japonaise.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#734André Goezu“Nocturni”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Nocturni”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 29,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#799Een Affiche naar aanleiding van de Processie ter ere van O.L.V. van Hanswijk, ontworpen door Alfred Ost.
Une affiche à l’occasion de la Procession de Notre Dame de Hanswijk, création par Alfred Ost.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#34Pellegrino da Colle“Binnenbrengen van het vee”. Een Italiaanse gravure. Venetië, 1750.
”Rassemblage du bétail”. Une gravure italienne. Venise, 1750.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 55 / 65 -
#352Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal - Brabo - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 55/100 buiten de plaat.
”Cathédrale - Brabo - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 55/100 hors planche.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 55 / 65 -
#479Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
Une paire de gravures sur bois japonaises, représentations érotiques.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#289Henri Geertsen“Ommegang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17 op 250 exemplaren buiten de plaat.
”Habitude”. Une eau-forte. Signée et numérotée 17 sur 250 exemplaires, hors planche.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#24Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
Une paire de gravures, représentations de scènes mythologiques.No longer availableDim. 28,5 x 46,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#689Twee Chinese zeefdrukken met telkens drie afbeeldingen van spelende kinderen.
Deux sérigraphies de Chine à trois représentations d’enfants qui jouent.No longer availableDim. 76 x 26 cmEstimate: € 80 / 90 -
#304“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#29“Koninklijk werk der automobielen voor invaliden en grootoorlogsverminkten”. Een dankbetuigingsdocument.
”Koninklijk werk der automobielen voor invaliden en grootoorlogsverminkten”. Un document de remerciement.No longer availableDim. 41 x 49 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#757Val St. LambertTwee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#196Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32 / 36 -
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800 / 1000 -
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#296Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#724Anton Heyboer“Het gebed”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”La prière”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.No longer availableDim. b: 40 & 48 cmEstimate: € 40 / 60

