#447Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#2PanamarenkoEen gesigneerde foto.
Une photo signée.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 50 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#252Van Hoecke“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 100 / 160 -
#424Utagawa Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
#691CapodimonteEen Capodimonte beeldje uit kunststof met origineel certificaat.
Une figurine de Capodimonte en plastique avec certificat d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#696Ronde salontafel met vier laden in de gordel. Eikenhout.
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
Une statuette en bois doré d'une figure féminine. Thaïlande.No longer availableEstimate: € 30 / 40