Other lots in this auction
-
#398Een jardinière van Chinees porselein met meerkleurig bloemendecor. Schade aan de rand en met gat in de bodem.
Jardinière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore. Bord abîmé et trou dans le fond.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Een 800‰ zilveren schotel. Gemerkt van Delheid. 1047,7 gram
Un plat en argent 800‰. Poinçon Delheid. 1047,7 grammes.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 400 / 600 -
#624“Stilleven met bloemen en sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#365Royal BochEen beer van rood geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue.
Un ours en faïence émaillée rouge dessiné par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#280Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,85 ct. et de deux saphirs jaunes d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 4,23 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#24Drie handgeschilderde miniatuur damesportretten. waarbij één gesigneerd.
Trois portraits de femmes miniatures peints à la main, dont un signé.No longer availableDim. 4 x 3 cmEstimate: € 90 / 120 -
#644“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
Carte de la bataille de Gettysburg. Une carte encadrée.No longer availableDim. 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#438Een vaasje van Chinees porselein met meerkleurig glazuur en in een opbergkoffertje.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure multicolore et dans un coffret de rangement.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#290Een 18 K witgouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt avec des diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 250 / 350 -
#185Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#312Een lot van vier litho’s met rozen naar werken van Redouté.
Lot de quatre lithographies aux roses d'après des oeuvres de Redouté.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#477Theodoros PapayannisMassief bronzen vredesduif. Exemplaar 5 van 30.
Colombe de la paix en bronze massif. Copie 5 sur 30.No longer availableDim. 22 x 13 cmEstimate: € 200 / 240

