Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Art nouveau coupe met fazant.

Art nouveau coupe met fazant.

Coupe art nouveau avec faisan.
Dim. 28 x 12,5cm
SKU: 2501220313.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #313
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #61

    Een oude kruik van steengoed.

    Une vieille cruche en grès.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #52

    “De siroopslikker”. Olieverf op paneel.

    « L'avaleuse de sirop ». Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #578

    Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.

    Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een klein dekselvaasje en een zeshoekige vaasje zonder deksel van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Un petit vase avec couvercle et un vase hexagonal sans couvercle, en faïence de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #169

    Een hoge spiegel in verguld houten lijst.

    Un grand miroir dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. 217 x 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #107
    Val Saint Lambert

    Een coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.

    Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
  • #584
    Tony Reniers
    Period: 1923 - 2013

    “Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    « Forêt de hêtres ». Huile sur toile. Signée et datée 1971.
    No longer available
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een lot van drie antieke koperen doofpotten (Eén handvat beschadigd) en een keteltje (handvat manco).

    Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).
    No longer available
    Dim. h: 17 - 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #336

    Een paar mahoniehouten stoelen.

    Une paire de chaises en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.

    Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.
    No longer available
    Dim. 115x110x210cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #295

    Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal (Eén deksel manco). Bijgevoegd een schaaltje van geslepen kristal met wit en verguld decor en op messingen voet.

    Deux drageoirs en cristal incolore taillé (un couvercle manquant). Nous joignons une vasque en cristal taillé à décor blanc et doré et sur socle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #331
    Nachtmann

    Een vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase design vintage en cristal taillé bleu et incolore. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More