Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Art nouveau jardinière van metaal.

Art nouveau jardinière van metaal.

Petite jardinière art nouveau en métal.
SKU: 2405160007.
Category: Uncategorized.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #330
    Yves Rocher

    Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #205
    Lancôme

    “Trésor”. Een parfum van 15 ml.

    “Trésor”. Un parfum de 15 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #45
    Swarovski

    Een horloge met lederen polsband in originele doos.

    Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #280
    Liu-Jo de Jeanne en Provence

    Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #315

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #285

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #355

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #705

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #375

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #240

    Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.

    Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #595
    Salvatore Ferragamo en Esprit

    Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #704

    Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.

    Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 & 32 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #265

    Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #385

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #634
    Gerard Verlinden

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #744
    F. Wouters

    “Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    “Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 52 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #220
    Creature

    Een eau de parfum van 50 ml.

    Eau de parfum de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #35
    Visage

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #370

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #5
    Golf Sport

    Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #376

    Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.

    Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #585
    Yves Saint Laurent

    Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.

    Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #295

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #360

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #151

    Drie musicerende engeltjes van donkergepatineerd brons op marmeren sokkels.

    Trois angelots musiciens en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662

    Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.

    Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 45 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #685

    Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.

    Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #324

    Een groot lot glaswerk en kristal, bestaande uit gedeeltelijke serviezen, karaffen, glazen, vaasjes, asbakken, enz.

    Grand lot de verres et de cristaux comprenant des parties de services, des carafes, des verres, des vases, des cendriers etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #312
    Gustaaf Pieters

    “De hooiwagen.” Ets, genummerd 4/50. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Le char au foin”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #450

    Een lot van drie Oosterse karpetjes.

    Trois carpettes d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 165 x 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #38
    Manufacture de Porcelaines de Monaco

    Een schotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een decor van vruchten in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Plat en faïence polychrome et dorée. Décor de fruits en relief. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #474
    Herend

    Een cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #303
    Hermle

    Een tafelklokje van geel koper met glazen raampjes.

    Pendule moderne à colonnes. Mouvement à quatre sphères. Sous verre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #753
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.

    Grand plat en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #90

    Een zilveren halssnoer. Indisch werk.

    Un collier en argent. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 289 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #455

    Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 30à
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More