Similar lots by type
-
#980Johannes Domisse
Een jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/180 -
#1010
“Atleet”. Een antiek beeldje van brons op marmeren sokkeltje.
“Athlète”. Statuette antique en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#1103
Een vrouwenbuste op zuil van meerkleurig en verguld. plaaster. Gebruikt als decorstuk bij het Mechels Miniatuurtheater.
Buste de femme sur socle en plâtre polychrome et doré. Ayant fait partie de décor du Mechels Miniatuurtheater.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 120/200 -
#663
Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#171
Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.
Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 280/350 -
#989
“De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/75 -
#681
Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65/80 -
#198
“Vrouw met windhonden”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
“Femme et lévriers”. Un groupe de bronze patiné sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 600/650 -
#201Joseph D’astePeriod: 1881 - 1945
“Herderskoppel met schapen”. Een bronzen groep op een groen marmeren sokkel.
“Couple de Bergers avec Moutons”. Groupe en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1800/2200 -
#583
Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.
Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 600/800 -
#601
Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.
Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850/950 -
#233
“De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/160 -
#661
Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/140 -
#845
Twee lampenvoeten en een applique van bruingepatineerd zamak, waarbij één in de vorm van een ridder, één in de vorm van een dame met harp en vogeltjes en de laatste in de vorm van een engeltje.
Deux pieds de lampes et une applique en régule à patine brune dont un en forme de chevalier, un en forme de dame jouant la harpe et tenant un oiseau, la dernière en forme d’angelot.No longer availableDim. h: 43 - 52 cmEstimate: € 60/100 -
#955
“Vrouw met mand”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Achteraan genummerd.
“Femme avec Panier”. Une statue de plâtre polychromé. Numérotée à l’arrière.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60/80 -
#203
“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Bronze patiné d’après une oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 650/700 -
#1075
“Lolland”. Een beeld van meerkleurig porselein. Denemarken. Onderaan gemerkt. Het eiland Lolland is bekend voor zijn suikerbietenteelt.
“Lolland”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail danois. Marque sous la base. L’Ile de Lolland est connue pour sa production de betteraves à sucre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#985
Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.
Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180/220 -
#636
Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 150/250 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#943
“Victorie”. Een beeld van bruingepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“Victoire”. Une statue en alliage de zinc. XIXième.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/500 -
#1000
“Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.No longer availableDim. h: 30 cmlEstimate: € 120/200 -
#846
Een piëdestal van hout en kunststof in de vorm van twee kindjes in een boom.
Piédestal en bois et plastique en forme de deux enfants dans un arbre.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80 -
#591
Een paar Guanyins van meerkleurig Chinees porselein met een vaas in de hand.
Deux statues Guanyin tenant un vase en porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 370/450
Other lots in this auction
-
#391
Een plateau en een schaaltje van zwartgelakt metaal met handgeschilderde decors, waarvan het tweede ingelegd met paarlemoer. We voegen er een mahoniehouten dienblad aan toe.
Plateau et plat en métal laqué noir aux décors peints à la main dont le second incrusté de nacre. Nous ajoutons un plateau en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#628
Een paar wandbakjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogeltje met bloemen.
Deux boîtiers muraux en porcelaine chinoise multicolore, décor fleuri avec un oiseau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#1054Capodimonte
Een schemerlampje van messing met een monochroom wit biscuit groepje met een voorstelling van drie kinderen bij een vuurtje. Onderaan gemerkt.
Lampadaire en laiton orné d’un groupe en biscuit blanc représentant trois enfants autour d’un feu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#861
Een diepe schaal van glaspasta.
Plat creuse en pâte de verre.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#1089
Een paar tinnen kandelaars met drie lichtpunten in Lodewijk XV-stijl. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
Paire de candélabres en étain à trois lumières de style Louis XV. Illisiblement signés. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35/45 -
#11
Een blauw en wit bord met palmendecor. Omstreeks 1900.
Plat en pâte tendre bleue et blanche avec un décor de palmiers à la chinoise. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#19Mathese
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage et Fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#612
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een polychrome en vergulde achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages dans des cartouches entourés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 120/160 -
#55Britix
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen armband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#597
Een paar Paktong kalebasvaasjes. Onderaan gemerkt. Ca. 1920.
Paire de petites gourdes Paktong. Marques en dessous. Vers 1920.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 350/500 -
#1099
Een theepotje en een dekseldoosje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongen met een olifant en een konijn en een meisje met een pop op een trommel. Onderaan gemerkt.
Une théière et une boîte en porcelaine polychrome en forme d’un garçon jouant avec un éléphant sur roulettes et un lapin et d’une fille tenant une poupée sur un tambour. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#802
Een fruitschaal van gepolychromeerd biscuit in de vorm van een mandje met druiventrossen en twee zittende putti.
Corbeille en biscuit décorée de grappes de raisins et surmontée de deux putti assis.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35/45