Similar lots by type
-
#178
Gepolychromeerd houten beeld van het Kind Jezus. Portugal, XVIIde eeuw. Letsels.
Sculpture en bois polychrome représentant l’Enfant Jésus. Portugal, XVIIe siècle. Dégâts.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#248
Een lot curiosa, bestaande uit een oude knijpkat van Philips, een kompas van het Belgisch leger en een bronzen snuifdoosje met lepeltje.
Lot de curiosités comprenant une torche dyno de Philips, un boussole de l’Armée Belge et une boîte à priser en bronze avec petite cuillère.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#984
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#134Davids
“Plattelandszicht met boerenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 80/120 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#960Gien
Een paar kandelaars van roze en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur bovenaan.
Paire de candélabres en faïence rose et blanche décorés de fleurs. Marque sous la base. Un cheveu vers le haut.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 20/30 -
#532
“Stilleven met masker” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Achteraan toeschrijving aan Gerhard Hoeme en 1984.
“Nature morte au masque”. Technique mixte. Porte une signature. Au verso une attribution à Gerhard Hoeme et la date 1984.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#903Stein
Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén met een jachtscène en opschrift “Die grüne Heid des Jägers Freud”, handvat in de vorm van een vos (H. 29 cm), in de buik genummerd 1032B. Eén met een romantisch koppel in een prieel (H. 22,5 cm), gemerkt LB. Eén met MÛnchner Kindl en zichten op München (H. 22 cm). Eén met guirlandes met bokkenkoppen en de tekst “Trink gut u. rein, zuviel lass sein” (H. 25 cm), onderaan gemerkt J.W.G.(?). En één met een baardige man en de tekst “gut Heil” (H. 2(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#669
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures met een zicht op het Martelarenplein te Brussel, een zicht op Utrecht en een zicht op Amsterdam.
Trois gravures colorées du XVIIIe siècle représentant la Place des Martyrs à Bruxelles, une vue d’Utrecht et une vue d’Amsterdam.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#794
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#212
“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#1018Stein
Vier bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. Eén met een fazantenjacht, onderaan gemerkt Franklin Porzellan 1979 (H. 18 cm). Eén met een oogst-en een herbergscène, onderaan gemerkt Brouwerijmuseum, Jaar van het Bier 1986 (H. 18 cm). Eén met een stadszicht, gemerkt Schedel, Bavaria (H. 21 cm). Eén in Delfts blauw met een zicht op Oud-Düsseldorf, onderaan gemerkt (H. 19 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#986
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#590Ethiopie
Een halssnoer van zilver 10 ‰ bezet met leeuwenklauwen en amuletten en een munt van “Maria Theresia” van zilver.
Collier en “argent” 10‰ serti de griffes de lion et d’amulettes et d’une pièce de monnaie de Marie-Thérèse en argent.No longer availableEstimate: € 100/150