Other lots by Vaes
#543
Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
#297
Een Vlaams aardewerken vaas met vlinder in het decor.
A Flemish earthenware vase with butterfly in the decor.No longer availableDim. 43 x Ø22cmEstimate: € 60/80 -
#64Lode Bosmans
“Meisje in de deuropening”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
#232
“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
#680Grandjean & Cie Genève
Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#42Goebel
“Dobermann”. Een beeld van geglazuurd biscuit. Gemerkt.
"Dobermann". A sculpture in glazed biscuit. Marked.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#342Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Kattekop”. Een ets op papier. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#500Hermès Paris
Een armband bezet met email. Gemerkt en in originele doos.
#425
Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.
A set of 2 semi-circular wooden console tables with a white marble top.No longer availableDim. 73 x 48 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#315Claude Carbonell
“Boerenpaar.” Een paar aardewerken popjes uit de Provence.
"Farm couple." A pair of clay figurines from Provence.No longer availableDim. h 25 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een kristalglazen staande lamp met geslepen details.
A crystal glass table lamp with cut details.No longer availableDim. 45 x 15cmEstimate: € 60/80 -
#215Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd en genummerd M. 46/150.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Jupiter model, signed and numbered M. 46/150.No longer availableDim. h 31 x Ø 15 cm 3,6 kgEstimate: € 450/600