#798Escada
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
#632François BlommaertsPeriod: °1955
“Abstract”. Een wandtapijt. Met certificaat.
#193
Een hallluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Een bloemenstruik met vogel van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje.
Un arbuste à fleurs et un oiseau en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#298
Een cassolette van beige marmer met verguld bronzen monturen.
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#86
Een zwart en zilver gelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
#561
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de personnages en cartouches.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
#132
“Heilige maagd”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XVIIIe eeuw.
”Sainte Vièrge”. Huile sur toile. Restaurée et a été retoilée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755
Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.No longer availableDim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 60