Similar lots by type
-
#174Luc VerleePeriod: °1939
“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017
“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/140 -
#89
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41,5 x 45 cmEstimate: € 100/140 -
#175
“Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.
"Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.No longer availableDim. 113 x 77 cmEstimate: € 250/350 -
#372
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#669
“Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#404Philippe Soubiès
“Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.
"Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.No longer availableDim. 29 cm x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#382
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#229P.A. Tom
“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#302K. Zimmerman
“Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableDim. 29 cm x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#579
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.
« Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.No longer availableDim. 51,5 cm x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#359Franz De Vadder
“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120/160 -
#584John PermekePeriod: 1914 - 1993
“Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Abstrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 64 cmEstimate: € 150/200 -
#322
“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#319V. Delhaye
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 27 x 54 cmEstimate: € 80/100 -
#379R. Van Oppen
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 cm x 34 cmEstimate: € 50/80 -
#214Charles MichelPeriod: 1874 - 1967
“Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 122 x 84 cmEstimate: € 400/600 -
#172Period: 1786 - 1871
“De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.
"L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.No longer availableDim. 123 x 93 cmEstimate: € 250/350 -
#599E. Doorenbos
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.No longer availableDim. 50 x 70 cm -
#614G. Kimzeke
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#569
“Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.
"Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.No longer availableDim. 18,5 x 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#602Burnett
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#532
Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.
Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.No longer availableDim. 67 cm x 53 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#510
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 2,19 ct.No longer availableDim. 23,93 gEstimate: € 1500/1600 -
#304Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Tuingezicht”. Gouache op board. Gesigneerd.
"Vue du jardin". Gouache sur carton. Signé.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#169Amalric Walter et Henri Bergé sc
Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Vase en pâte de verre à décor multicolore de fleurs en relief. Avec deux signatures.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 150/200 -
#666
Een fraaie metalen ‘Brum’ trapauto.
Une belle voiture à pédales 'Brum' en métal.No longer availableDim. 60 x 90 x 44 cmEstimate: € 200/240 -
#273
Een antieke kruik van bruin geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé marron.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/60 -
#383
Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.
Un bol de verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#20
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens 3 saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt, chacune sertie de 3 baguettes de saphir d'un poids combiné de +- 0,18 ct et de deux perles.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 240/280 -
#115Val Saint-Lambert
Een paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Paire de vases coniques sur pied en cristal taillé, partiellement teinté bleu clair dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 120/200 -
#307
Een antieke wijnset, bestaande uit een kurkentrekker een kurkenhouder en flessenhouder.
Une garniture à vin ancienne, composée d'un tire-bouchon, d'un porte-bouchon et d'un porte-bouteille.No longer availableDim. 18 x 25 en 24 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#690
Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 80/120 -
#238
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
Lot de poterie des 18e et 19e siècles. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 25 cm - 5 cmEstimate: € 65/75 -
#514
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60