#148
“Rondom het kruis”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
#432
“Vissen”. Zeefdrukken.
#396
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#402
#526Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
Carpette mécanique en laine à décor de cavaliers.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 30/35 -
#377
Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#318Willy Vandersteen
#681
Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#501
Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.
#670
Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
#144Jan De BelderPeriod: °1953
“Zicht op het begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40/60 -
#322
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80/100