Other lots in this auction
-
#83
Een rechthoekig schoteltje van blauw en wit Chinees porselein. Decor van bloeiende takken, accoladerand. Tijdperk Qinglong.
Une soucoupe rectangulaire en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor de branchages fleuris, bord en croisillon. Époque Qinglong.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Lladro
“De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.
"La porteuse d'eau", "Deux soeurs", "La fille aux pigeons". Trois groupes en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm - 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Val Saint Lambert
Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#614G. Kimzeke
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 310 x 199 cm -
#306
Een armstoel versierd met heraldische leeuwen koppen en draken in reliëf.
Un fauteuil décoré de têtes de lions héraldiques et de dragons en relief.No longer availableDim. 130 x 67 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361
Een lot Aziatisch snijwerk van hout en been, waaronder beeldjes en twee stempels.
Lot de sculptures asiatiques en bois et en os, y compris des figurines et deux cachets.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342Fr. Luyckx
“Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.
« Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.No longer availableDim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61
Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273
Een antieke kruik van bruin geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé marron.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48HUGA, Amsterdam
Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cm -
#21Capodimonte
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
"Chevaux au galop". Un groupe de plastique multicolore. Signé. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60