#468
”Grey’s Elegy”. Verzenboek met vergulde accenten versierd.
#417
Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
#902
Gedeelte glasservies van kristal.
#745
Een vintage houten zit/ligbank op metalen poten en met simililederen kussen.
#457
Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
#767
Een kraagvaas van Imariporselein.
#610
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 15,85 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#273
Twee lepels, een klein en groot vismes en verschillende koffielepels en een suikertang van zilver. Engelse keuren.
Deux cuillères, un petit et un grand couteau à poisson, différentes cuillères à café et une pince à sucre en argent. Poinçons anglaises.No longer availableDim. 363,10 gEstimate: € 100 / 150 -
#362
Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
#167Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig boxcalfleder. In stofzak en met certificaat.
#416
Een oude, met metaal beklede reiskoffer.
#805
Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 35