Other lots in this auction
-
#420
Een lot zilver bestaande uit een fotohoudertje en drie zakhorloges van 800‰. Waarvan één genielleerd en met een gouden schildje.
Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXXNo longer availableEstimate: € 40/60 -
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 163 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#113
Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100/150 -
#373
Een insteekalbum met postzegels van de D.D.R. 1949-1977. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1960-1986. En een restant van postzegelverzameling en postzegels Berlijn 1960-1981.
Un album de collection à timbres postales , D.D.R. 1949-1977. Une pince avec des timbres B.R.D. 1960-1986. Et une partie restante d’une collection de timbres postes de Berlin, 1960-1981.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#698
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#343
Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
Un couvert à salade en os et manches en argent. Marque 800 ‰.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#894
Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
Quatre vases différents avec métal.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#732
“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#896
Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 20/30 -
#425
Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#329Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Dorpszicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Vue sur le village”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#165
Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 1200/1400