Other lots in this auction
-
#438
Een lot van zes oude gezelschapsspelen. Waaronder ‘The visible man’.
Un lot de six jeux de société. Dont “The Visible man”, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#119Z. Wisocki
“Jagers op pad”. Aquarel. Gesigneerd.
“Chasseurs sur un chemin de campagne”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 25 / 35 -
#734
Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#208
Een groot bestek van 800‰ zilver, compleet voor twaalf personen en met uitgebreid serveerbestek. Tijdperk art deco.
Un service à couverts en argent, 800‰. Complet pour douze convives et avec un couvert à service.No longer availableDim. 8500 g bruto (6535 g zonder messen)Estimate: € 1500 / 1800 -
#128
Een paar porseleinen lampenvoeten versierd met engelen. Koperen monturen.
Deux pieds de lampes en porcelaine, décoration d’anges et montures en cuivre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 250 -
#131
Een paar siervazen van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van het Sèvresporselein met een meerkleurig decor van een dansend koppel in een cartouche en met koperen monturen.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt et dorures dans l’esprit de la porcelaine de Sèvres. Décor polychrome d’un couple dansant en cartouche.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 240 / 360 -
#762
Een lot grote en kleine poppen met toebehoren, waaronder kleertjes, een kastje, een bed en een wagentje.
Lot de grandes et petites poupées et accessoires, dont vêtements, un meuble, un lit et une charrette.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#16
Een sober eikenhouten bijzettafeltje met een lade.
Une petite table avec un tiroir.No longer availableDim. 44 x 64 x 44 cmEstimate: € 10 / 15 -
#256
Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.
Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.No longer availableDim. 189 x 124 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#164
“Stadswal in Palestina”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en toegeschreven aan B.A. Polenov.
”Les rampes, Palestine”. Huile sur panneau. Porte un monogramme et attribué à B.A. Polenov.No longer availableDim. 15 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#488
Een Duits jagersmes met hoornen handvat. In lederen schede.
Couteau de chasse allemand à manche en corne. Dans le fourreau en cuir.No longer availableDim. L: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644
“Achtertuin”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Frans Hoek. Klein letsel.
“Jardin” Huile sur toile. Attribuée à Frans Hoek. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120