Other lots in this auction
-
#41Twee Art Deco bronzen damesprofielen op resp. arduinen en travertijnen sokkel.
Deux profils de femmes Art Déco en bronze sur resp. socle en pierre bleue et travertin.No longer availableDim. h. 17& 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Bruno DyckmansPeriod: 1920 - 1998“Personages” Twee kunstwerken, gemengde techniek. Beide gesigneerd en gedateerd 1992.
« Personnages » Deux œuvres d'art, techniques mixtes. Signées et datées 1992.No longer availableDim. 50 x 40 & 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Een zwaar notenhouten meubel met vier paneeldeuren en drie laden, versierd met uitgestoken motieven. Auvergne, XVIIe eeuw.
Un lourd meuble en noyer à quatre portes à panneaux et trois tiroirs, décoré de motifs sculptés. Auvergne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 200 x 150 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#607Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90 / 120 -
#161Een paar zilveren kandelaars met vijf lichtpunten. Belgische keuren, 800/1000. Bruto 2945 g.
Une paire de bougeoirs en argent à cinq lumières. Poinçons belges, 800/1000. Brut 2945g.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,57 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,49 gEstimate: € 900 / 1000 -
#178Massief zilveren koffie-en theeservies, koffie-en theepot, melk-en suikerpot. Hollanse importkeuren ZII, 835/1000. Makersmerk DA+ voor Dirk Aubert, Den Haag.
Service à café et thé en argent massif, cafetière et théière, bol à lait et sucrier. Poinçons d'importation néerlandais ZII, 835/1000. Orfèvre DA+ pour Dirk Aubert, La Haye.No longer availableDim. 2115 g brutEstimate: € 900 / 1200 -
Een gewei van een kleinere gazellensoort op muurplaat.
Un bois d'une petite espèce de gazelle sur plaque murale.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#69“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#556Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#651Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madone à l'enfant. Une sculpture murale en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#524Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120 / 200


