Other lots in this auction
-
#129Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“Vijvertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
"Étang dans les bois". Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 90x50 cmEstimate: € 200/300 -
#635
Een paar vintage, met bruin velours beklede zeteltjes met neerklapbare kussens en met voetbankjes. Jaren ‘70.
Une paire de fauteuils vintage recouverts de velours marron avec des coussins rabattables et des repose-pieds. années 70.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 30/50 -
#400
Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.
Une paire de coupes en bronze cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 100/120 -
#261
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120/140 -
#335
Twee kleine vierkante sokkeltjes van gebeeldhouwd hout. Op vier poten. Zuid-Oost-Azië, XIXe eeuw.
Deux petits socles carrés en bois sculpté. A quatre pieds. Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#131
Een rechthoekige zilveren doos. Hollandse keur, tweede gehalte. 465 g.
Une boîte rectangulaire en argent. Poinçon hollandais, deuxième titre. 465g.No longer availableDim. 7,5 x 14 x 10 cmEstimate: € 180/240 -
#620
Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
Un vase en verre de lait à décor de tourbillons noirs.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50/60 -
#377
Twee Balinese maskers van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Deux masques balinais en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#343
Twee Quarts van Engels tin, merken Quart Suffolk en Quart Impérial 485. Georgian keuren, XIXde eeuw.
Deux pintes d'étain anglais, poinçons Quart Suffolk et Quart Impérial 485. Poinçons géorgiens, XIXème siècle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#246
Een ronde notenhouten ontbijttafel met centrale vierpoot. Tijdperk Victoria. Verlengbaar, maar zonder verlengstukken.
Une table de petit-déjeuner ronde en noyer avec un pied central quadripode. Epoque Victoria. Extensible, mais sans allonges.No longer availableDim. H. 78, Ø 104 cmEstimate: € 100/120 -
#344
Een vijzel met stamper en een kloosterbel zonder klepel. Naar de renaissance.
Un mortier avec pilon et une cloche de monastère sans battant. D’après la Renaissance.No longer availableDim. H: 13&19 cmEstimate: € 60/80 -
#123Deux de Delvaux
Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.
Un sac à main/sac à dos en cuir vert et noir.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 220/240