Other lots in this auction
-
#258
Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.
Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/80 -
#364Dolf Henkens
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#391
Een gesculpteerde imitatie zwaardvisbovenkaak gedecoreerd met karpers.
Une mâchoire supérieure sculptée en imitation d'espadon à décor de carpes.No longer availableDim. 85 cmEstimate: € 35/45 -
#653
Twee gedraaide houten warmwaterflessen gebeitst en ingelegd met een geel biesje. Met een geelkoperen ringetje.
Deux bouillottes en bois tourné teinté et incrusté d'un trait jaune. Avec un anneau en laiton.No longer availableDim. Ø 15 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#411
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#356
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30/50 -
#603Rosenthal
Een sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Plat décoratif et cendrier en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. Ø: 31 cm13.5x13.5 cmEstimate: € 60/80 -
#377
Twee Balinese maskers van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Deux masques balinais en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#567L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 120/160 -
#400
Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.
Une paire de coupes en bronze cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 100/120 -
#376
Een Indische salontafel met inlegwerk.
Une table basse indienne en marqueterie.No longer availableDim. 102 x 51 cmEstimate: € 320/360 -
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350