Other lots in this auction
-
#5Thonet
Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
Une chaise pour enfants en bois de hêtre courbé à la vapeur avec un siège cannelé.No longer availableDim. H: 66 cmEstimate: € 35 / 45 -
#118
Twee grote en twee kleine sauskommen van massief zilver. De eerste gemerkt van Begeer-Van Kempen-Vos, de twee andere keuren van Birmingham, datumletters E en J.
Deux grandes et deux petites saucières en argent massif. Le premier poinçonné par Begeer-Van Kempen-Vos, les deux autres poinçons de Birmingham, lettres de date E et J.No longer availableDim. 765 gEstimate: € 350 / 400 -
#357
Vier stuks antiek steengoed, met twee vaasjes met oren, een voorraadpotje en een schaaltje met drie poten.
Quatre pièces en grès ancien, avec deux vases à anses, un pot de rangement et un plat à trois pieds.No longer availableDim. H. 10 à 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119Jacques Janssens
“Le Matin.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd achteraan 1890. Kleine scheur bovenaan in de lucht.
"Le Matin". Huile sur toile. Signée. Datée 1890 au dos. Petite déchirure dans le ciel en haut.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#36
Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
Petite table d'appoint en chêne à plateau rond, tripode torsadé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 25 / 40 -
#221
Een klokstelletje van verguld brons en albast in Charles X-stijl. De pendule versierd met een jonge vrouw, die een bloemenkrans krijgt aangereikt door een engeltje. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm opnieuw te bevestigen).
Garniture de style Charles X en bronze doré et albâtre. La pendule ornée d'une jeune femme, qui est présentée avec une guirlande de fleurs par un ange. Accompagné de deux bougeoirs à deux points lumineux (un bras à refixer).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#506Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000 / 8000 -
#457
Drie diverse schotels van Chinees aardewerk met blauw en roestrode versiering. Lichte schade (haarscheuren) en slijtage.
Trois plats divers en poterie chinoise à décor bleu et rouge rouille. Dégâts mineurs (cheveux) et usure.No longer availableDim. Ø 13 à 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20
Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.
Une broche en or jaune 18 kt sertie d'un brillant et d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#476
Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 333 x 248 cmEstimate: € 200 / 300 -
#81
Een lamp met glaspasta kap en smeedijzer in de geest van Majorelle.
Une lampe avec abat-jour en pâte de verre et fer forgé dans l'esprit de Majorelle.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#559John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 100