Similar lots by type
-
#424Rassenfosse
“Naakte lezeres”. Een met aquarel gehoogde exl ibris.
“Liseuse nue”. Un ex-libris rehaussé à l’aquarelle.No longer availableDim. 21 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#760
Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.
Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#154
“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Alfred Bastien
“Boszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#374R. Terheyen
“Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
“Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 30 / 60 -
#679.
“Tempel van Thebe”. Gravure.
“Temple de Thebe”. Une gravure.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#289Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#494Felix Timmermans
“Een kus op een boerenpaard”. Een met aquarel ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Een kus op een boerenpaard”. Une gravure colorée à l’aquarelle. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52Marie Michel Henry
“Stilleven met bloemen en vaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, vase et fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Blanche OdinPeriod: 1865 - 1957
“Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#774Floris Jespers
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#42Marie Michel Henry
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Marie Michel Henry
“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, pivoines”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.
“Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Marie Michel Henry
“Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 160 / 220 -
#624Hilde Hendrickx
“Bloemenvaas” & “Vijver”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Vase à fleurs “ & “Etang”. Techniques mixtes sur papier. Tout deux signées.No longer availableDim. 24 x 16 & 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#720Hilde Hendrickx
Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#634de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34Deheereweghe
“Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#750
Een oude reproductie van een XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen. Vochtschade.
Une ancienne reproduction du XVIIième siècle représentant la rade d’Anvers. A subi des dégâts d’eau.No longer availableDim. 48 x 126 cmEstimate: € 5à / 80 -
#689Armand Rassenfosse
“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à / 100 -
#384Karel DujardinPeriod: 1622 - 1678
“Slapende hond”. Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Chien dormant”. Une gravure ancienne, signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#436
Een vroeg XIXde eeuwse koffer.
Un coffre du début XIXième siècle.No longer availableDim. 64 x 130 cmEstimate: € 100 / 160 -
#5
Twee paar oorbellen en vijf verschillende hangers van malachiet.
Deux paires de boucles d’oreilles et cinq pendentifs en malachite.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#824
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#179
“Maria Magdalena”. Olieverf op paneel .Een XIXe eeuwse kopie naar een werk van Quinten Matsijs.
“Marie Madeleine”. Huile sur panneau. Copie du XIXe siècle d’un tableau par Quinten Matsijs.No longer availableDim. 38 x 26,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#253
Een kraag van wol en schelpen. Papoea Nieuw Guinea. Op staander.
Un col en laine et coquillages. Papouasie Nouvelle Guinée. Sur support.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#224P. Alechinsky
“Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.
“Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#359
Een spiegel met vergulde lijst, versierd met een reproductie naar Boucher.
Un miroir avec encadrement en dorure, décoré d’après une reproduction de Boucher.No longer availableDim. 105,5 x 43,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#321
Een gehandtekende foto van Koningin Elisabeth van België.
Photographie signée de la Reine Elisabeth de Belgique.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 15 / 20